Vedoucí oddělení IT a digitalizace

Schaeffler Production CZ s.r.o.

Místo práce
Průmyslová, Svitavy, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2023
Mzdové podmínky (brutto)
2 500 EUR/měsícNástupní mzda se odvíjí od zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Riadenie a vedenie IT oddelenia na úrovni Campus SK/CZ štruktúry
Plánovanie a realizácia činností, úloh, projektov IT v rámci Campus SK/CZ štruktúry v súlade s požiadavkami corporate a lokálneho managementu
Komunikácia s manažérmi ostatných oddelení spoločnosti za účelom identifikácie IT riešení podporujúcich ciele organizácie
Komunikácia s corporate manažérom za účelom implementácie corporate/centrálnych smerníc, zámerov a projektov
Identifikácia a implementácia opatrení na zvýšenie efektivity poskytovaného IT servisu
Zabezpečenie spoľahlivej prevádzky IT (technický servis, upgradovanie SW/HW, zálohovanie, testovanie) a podpory pre jej užívateľov (školenia, technická asistencia)
Starostlivosť o rozvoj/vzdelávanie IT pracovníkov v organizácii
Riadenie implementácie informačných technológií v súlade s corporate a bezpečnostnými požiadavkami
Plánovanie rozpočtu IT oddelenia a zodpovednosť za jeho dodržiavanie

miesto výkonu práce SK / CZ, podnik Schaeffler v dané oblasti

Váš profil
VŠ vzdelanie 2. stupňa (IT zameranie výhodou)
Skúsenosti s vedením ľudí
Znalosť AJ min. na úrovni B2, nemčina výhodou
Komunikačné schopnosti - schopnosť riadiť a motivovať tím
Organizačné schopnosti
Skúsenosť s riadením projektov
Zodpovednosť, dôslednosť, spoľahlivosť, dôveryhodnosť
Vysoká miera samostatnosti
Schopnosť pracovať pod tlakom
Orientácia na výsledky
Strategické a koncepčné myslenie
Nutnosť časového rozhodovania
Zmysel pre tímovú prácu

Zaměstnanecké výhody, benefity

doplnkové dôchodkové sporenie do výšky 3%
každoročná valorizácia miezd
zaujímavý sociálny program
stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
kompletný program zaškolenia
sebarealizácia na zodpovednej pozícii s možnosťou odborného a profesijného rastu
37,5 hod. pracovný týždeň; pružná pracovná doba s možnosťou využitia home office

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Schaeffler významně investuje do vzdělávání a rozvoje, také se ve spolupráci s řadou univerzit zapojuje do studijních programů orientovaných na praxi. Podporujeme rozvoj našich zaměstnanců a klademe před ně výzvy v podobě zajímavých úkolů, díky kterým můžeme společně pracovat na utváření udržitelné mobility. Jako světový dodavatel v oblasti mobility nabízíme širokou škálu možností profesionálního rozvoje a plánování kariéry – včetně mezinárodních výměnných stáží mezi různými společnostmi Skupiny Schaeffler.

Kontakt

Kontaktní osoba: Radka Mazalová
Tel.: +420465355209
E-mail: poslat životopis
ID: 4570848  Datum zveřejnění: 3.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/měsíc