Konštruktér náradia

SCHAEFFLER

Miesto práce
Skalica, Slovensko
Termín nástupu
01.09.2018
od 1150 EUR/mesiac (mzdu tvorí základná hodinová mzda 5,64EUR /hod. + 25% prémie); ďalšie nadtarifné zložky do 30% základu; ďalší mzdový nárast po úspešnom zaškolení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj a konštrukcia náradia pre oblasť výroby ložísk a automobilových komponentov
- tvorba / zmena 3D CAD modelov 2D výkresov v SW Creo 2.0
- práca v SAP
- spolupráca pri návrhu technického riešenia na základe dopytu interného zákazníka
- práca na medzinárodných projektoch spojené so zahraničnými služobnými cestami
- spracovanie návrhov a technickej dokumentácie

• Stabilné zamestnanie
• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde
• 13. a 14. plat
• Ďalšie finančné bonusy v hodnote od 1200 EUR / rok
• Doplnkové dôchodkové sporenie
• Flexibilný pracovný čas pre THP
• Vzdelávanie, odborný a kariérny rast
• Jazykové kurzy
• Atraktívny sociálny program

uchádzači doručia e-mailom ([email protected]), poštou, prípadne osobne žiadosť, štrukturovaný životopis a kópiu dokladu o dosiahnutom vzdelaní na personálny odbor Schaeffler Skalica

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske zameranie

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pro/ENGINEER - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VŠ alebo SŠ vzdelanie technického zamerania
- znalosť čítania technickej dokumentácie
- anglický alebo nemecký jazyk na úrovni mierne pokročilý
- MS Office - pokročilý
- Creo 2.0 alebo iný 3D CAD program – základy
- znalosť SAP - základy
- tímová práca
-samostatnosť
-tvorivosť
-flexibilita

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1521998  Datum zveřejnění: 6.7.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 1150 EUR/mesiac (mzdu tvorí základná hodinová mzda 5,64EUR /hod. + 25% prémie); ďalšie nadtarifné zložky do 30% základu; ďalší mzdový nárast po úspešnom zaškolení