Referent mzdovej účtárne

SCHAEFFLER

Miesto práce
okres Skalica
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou pri osobnom rozhovore s uchádzačom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa exekúcií, realizácia zrážok zo mzdy
- komunikácia s exekútorskými úradmi a splátkovými spoločnosťami, poskytovanie súčinnosti
- spracovanie ročného zúčtovania dane
- štatistika - interná, externá
- práce so zostavami SAP
- vybavovanie požiadaviek zamestnancov (informácie o výpočte zrážok zo mzdy)
- vystavovanie potvrdení pre zamestnancov (pre banky, nebankové subjekty)
- exporty pre iné odborné útvary

- možnosť práce vo veľkej nadnárodnej firme
- 13. a 14. plat
- motivačná odmena za prítomnosť na pracovisku
- každoročná valorizácia miezd
- možnosť vzdelávať sa v cudzích jazykoch formou jazykových kurzov
- práca v tíme
- stabilné zamestnanie
- štandardné firemné benefity

uchádzač zašle žiadosť, profesný životopis a kópiu dokladu o vzdelaní na e-mailovú adresu spoločnosti, poštou, prípadne osobne na personálny odbor Schaeffler Skalica

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- min. 2 ročné skúsenosti v oblasti miezd
- samostatnosť v riešení problémov
- dobré komunikačné a interpersonálne zručnosti
- skúsený používateľ balíka MS Office (predovšetkým Excel- kontingenčné tabuľky+ vlookup, ...)
-elektronická komunikácia s poisťovňami - výhodou
-znalosť aktuálnej personálnej a mzdovej legislatívy - pokročilý
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- flexibilita, odolnosť voči stresu
- tímový hráč s analytickým myslením a dôrazom na detail

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1539208  Datum zveřejnění: 15.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou pri osobnom rozhovore s uchádzačom