Prevádzkový elektrikár – obsluha energoblokov

SCHAEFFLER

Miesto práce
Dr.G. Schaefflera 1, 909 01 Skalica, okres Skalica
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou pri osobnom stretnutí s uchádzačom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola, obsluha , regulácia el. a technologických zariadení energoblokov
a súvisiacej infraštruktúry, zodpovednosť za ich prevádzku, menšie opravy
(trafostanice, rozvodne, plynové kotolne, kompresorové stanice)
- preberanie zariadení po outsourcingových činnostiach, servisných
zásahoch a opravách

• Stabilné zamestnanie
• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde
• 13. a 14. plat
• Ďalšie finančné bonusy v hodnote od 1200 EUR / rok
• Doplnkové dôchodkové sporenie
• Flexibilný pracovný čas pre THP
• Vzdelávanie, odborný a kariérny rast
• Jazykové kurzy
• Atraktívny sociálny program

uchádzači doručia poštou, e-mailom ([email protected]), príp. osobne svoju žiadosť, profesný životopis a kópie dokladov o vzdelaní na personálny odbor Schaeffler Skalica uchádzači, ktorí postúpia do užšieho výberu, budú pozvaní na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax na obdobnej pozícii vítaná

- Vzdelanie ÚSO/SOU elektro
- Prax na obdobnej pozícii vítaná – nie je podmienkou
- Vyhl. 508/2009, min. § 21, vítaný rozsah osvedčenia i pre napäťovú úroveň nad 1000 V
- Vítaná spôsobilosť k obsluhe plynových a tlakových zariadení, manipulačnej a dopravnej techniky
- Práca s PC - MS Office, Outlook, SAP,
- Vítané znalosti i zo slaboprúdovej elektrotechniky a riadiacich systémov
- Flexibilita, ochota, zodpovednosť, schopnosť samostatne riešiť problémy
- Zdravotná spôsobilosť pre prácu vo výškach a v šachtách
- Práca v dvojzmennej prevádzke + pracovná pohotovosť

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1570734  Datum zveřejnění: 19.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou pri osobnom stretnutí s uchádzačom