Špecialista pre výrobu náradia - oblasť sústruženia / brúsenia / frézovania

Schaeffler Skalica, spol. s r.o.

Miesto práce
Skalica, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
17.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 3,67EUR/hod. + nadtarifné zložky (osobné ohodnotenie, prémie, 13./14. plat,dochádzkový bonus) ; ďalší mzdový nárast po úspešnom zaškolení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v Nástrojárni
-výroba nástrojov pre potreby strojárskej výroby
-programovanie strojov (Siemens)

• Stabilné zamestnanie
• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde
• 13. a 14. plat
• Ďalšie finančné bonusy v hodnote od 1200 EUR / rok
• Doplnkové dôchodkové sporenie
• Vzdelávanie, odborný a kariérny rast
• Jazykové kurzy
• Atraktívny sociálny program

žiadosť spolu so životopisom a kópiou dokladu o vzdelaní zašlite na našu kontaktnú adresu, prípadne e-mailom alebo doručte osobne na personálny odbor Schaeffler Skalica. Následne vhodných uchádzačov pozveme na osobné stretnutie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

mechanik-nastavovač,obrábač kovov

Počet rokov praxe

3-5 rokov prax na CNC sústruhoch

-skúsenosť s prácou na CNC sústruhoch/brúskach/frézach
-znalosť práce s meracími prístrojmi
-čítanie technických výkresov
-možnosť pracovať v 3- zmennej prevádzke
-chuť učiť sa nové veci
-samostatnosť

Schaeffler Skalica, spol. s r.o. je súkromná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou ložísk pre bežné i špeciálne uloženie a dielov pre automobilový priemysel a na Slovensku pôsobí od roku 1991. Schaeffler Skalica, spol. s r.o. je súčasťou súkromnej nadnárodnej spoločnosti SCHAEFFLER, ktorá patrí dnes k najväčším súkromným rodinným spoločnostiam v Európe a je vytvorená zo závodov, ktoré zastávajú vo svojom odbore popredné svetové postavenie.
Vlastníkmi spoločnosti SCHAEFFLER je rodina Schaeffler, ktorá založila v roku 1947 materskú firmu INA, teda v tomto roku oslávi 70. výročie od svojho založenia. Samotná Schaeffler Skalica, spol. s r.o. oslávila v roku 2016 svoje 25. výročie. Sídlom materského podniku je nemecké mesto Herzogenaurach.
V súčasnosti Schaeffler Skalica, spol. s r.o. zamestnáva 4 975 zamestnancov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Dr. G. Schaefflera 1
909 01 Skalica

ID: 1861928   Datum zveřejnění: 7.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   od 3,67EUR/hod. + nadtarifné zložky (osobné ohodnotenie, prémie, 13./14. plat,dochádzkový bonus) ; ďalší mzdový nárast po úspešnom zaškolení