Programátor C#

SCHAEFFLER

Miesto práce
Dr.G. Schaefflera 1, 909 01 Skalica, okres Skalica
Termín nástupu
19.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou pri osobnom stretnutí s uchádzačom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj interných webových aplikácií a ich údržba
- tvorba layoutov pre reporting
- možnosť vycestovať v rámci koncernu Schaeffler

• Stabilné zamestnanie
• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde
• 13. a 14. plat
• Ďalšie finančné bonusy v hodnote od 1200 EUR / rok
• Doplnkové dôchodkové sporenie
• Flexibilný pracovný čas pre THP
• Vzdelávanie, odborný a kariérny rast
• Jazykové kurzy
• Atraktívny sociálny program

uchádzači doručia poštou,e-mailom, prípadne osobne žiadosť, profesný životopis, kópiu dokladu o dosiahnutom vzdelaní a súhlas so spracovaním osobných údajov na personálny odbor . Po termíne uzávierky výberového konania budú vyrozumení o tom, či postúpili do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske,elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
C# - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax na tejto pozícii vítaná

- Programovanie C# – Pokročilý
- MS SQL – Pokročilý
- MS Visual Studio – Základy
- ASP.NET – Základy
- Schopnosť analyzovať a riešiť problémy
- Samostatnosť, Flexibilita, Komunikatívnosť, -Zodpovednosť
- Zmysel pre Tímovú prácu

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2889068  Datum zveřejnění: 7.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou pri osobnom stretnutí s uchádzačom