Technológ v Nástrojárni

Schaeffler Skalica, spol. s r.o.

Miesto práce
Skalica, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
17.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1150 EUR/mesiac (mzdu tvorí základná hodinová mzda 5,64EUR /hod. + 25% prémie); ďalšie nadtarifné zložky do 30% základu; ďalší mzdový nárast po úspešnom zaškolení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-tvorba nových nastavovacích plánov pre výrobu náradia
-realizácia nových technológií pre výrobu náradia a ich aplikácia v nastavovacích plánoch
-prevádzanie skúšok nového náradia, staovenie rezných podmienok a cyklových časov
-preverovanie správnosti dodržiavania technológie na produkovaných strojoch, schvalovanie odchýlok a ich zaevidovanie do systému
-prejednávanie technologických odchýlok s tímom pracovníkov v centrále spoločnosti v Nemecku
-spolupráca s konštrukciou náradia, navrhovanie nových upínacích systémov, držiakov ako i náradia s cieľom zvýšenia produktivity práce
-zodpovednosť za dodržiavanie predpísanej technológie v celom výrobnom procese
-zodpovednosť za optimalizáciu spotreby náradia z techn. hľadiska

• Stabilné zamestnanie
• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde
• 13. a 14. plat
• Ďalšie finančné bonusy v hodnote od 1200 EUR / rok
• Doplnkové dôchodkové sporenie
• Flexibilný pracovný čas pre THP
• Vzdelávanie, odborný a kariérny rast
• Jazykové kurzy
• Atraktívny sociálny program

Žiadosti spolu s profesným životopisom posielajte na uvedenú e-mailovú adresu, prípadne poštou alebo osobne na personálny odbor Schaeffler Skalica

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske zameranie

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- VŠ, strojárskeho zamerania
- aktívna znalosť nemeckého príp. anglického jazyka
- znalosť práce v MS Office
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť
- zodpovednosť, zmysel pre tímovú prácu

Schaeffler Skalica, spol. s r.o. je súkromná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou ložísk pre bežné i špeciálne uloženie a dielov pre automobilový priemysel a na Slovensku pôsobí od roku 1991. Schaeffler Skalica, spol. s r.o. je súčasťou súkromnej nadnárodnej spoločnosti SCHAEFFLER, ktorá patrí dnes k najväčším súkromným rodinným spoločnostiam v Európe a je vytvorená zo závodov, ktoré zastávajú vo svojom odbore popredné svetové postavenie.
Vlastníkmi spoločnosti SCHAEFFLER je rodina Schaeffler, ktorá založila v roku 1947 materskú firmu INA, teda v tomto roku oslávi 70. výročie od svojho založenia. Samotná Schaeffler Skalica, spol. s r.o. oslávila v roku 2016 svoje 25. výročie. Sídlom materského podniku je nemecké mesto Herzogenaurach.
V súčasnosti Schaeffler Skalica, spol. s r.o. zamestnáva 4 975 zamestnancov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Dr. G. Schaefflera 1
909 01 Skalica

ID: 3348734   Datum zveřejnění: 7.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   od 1150 EUR/mesiac (mzdu tvorí základná hodinová mzda 5,64EUR /hod. + 25% prémie); ďalšie nadtarifné zložky do 30% základu; ďalší mzdový nárast po úspešnom zaškolení