Можливість для людей з України

Špecialista bezpečnosti OT systémov

SCHAEFFLER

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto, Slovensko
2 000 - 3 500 EUR/mesiacvýška nástupnej mzdy závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za bezpečnosť OT systémov v regióne Európa
  • implementácia IT bezpečnostných systémov so zameraním na OT v závodoch v rámci regiónu
  • spoluúčasť v globálnych administrátorských teamoch jednotlivých IT riešení
  • komunikácia a riešenie problémov s poskytovateľmi jednotlivých IT riešení
  • integrácia, monitorovanie, kontrola prístupu, zálohovanie a obnovy IT systémov so zameraním na OT
  • technické školenia pre lokálne teamy
  • podpora pri OT/IT auditoch a certifikáciách

  • 13./14. plat
  • jazykový príplatok
  • odmeňovanie za zlepšovacie návrhy
  • príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  • príspevok na jazykové vzdelávanie
  • zaujímavý sociálny program
  • stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
  • kompletný program zaškolenia
  • sebarealizácia na zodpovednej pozícii s možnosťou odborného a profesijného rastu
  • 37,5 hod. pracovný týždeň; pružná pracovná doba s možnosťou využitia home office
  • príspevok na presťahovanie počas 1. roka

Informácie o výberovom konaní

Svoje CV nám zasielajte v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, príp. technické odbory so zameraním na IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

  • VŠ II. stupňa v odbore informatika, príp. technické odbory so zameraním na IT
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (slovom i písmom)
  • nemecký jazyk výhodou
  • skúsenosť s projektami stredného až veľkého rozsahu v oblasti IT
  • skúsenosti so správou a nasadzovaním IT riešení v rozsiahlej infraštruktúre
  • pracovné skúsenosti  v niektorých z nasledujúcich oblastí: IT bezpečnosť,  Administrácia sietí/firewallov, Administrácia staníc s OS Windows, Antivírusové riešenia, Zálohovanie a obnova systémov, Patch manažment
  • Analytické a koncepčné myslenie
  • Schopnosť pracovať v medzinárodnom teame
  • Komunikatívnosť, dobré prezentačné a organizačné schopnosti

Výhodou sú:

  • znalosti noriem IEC 62443, ISO 27001 alebo NIST CSF
  • znalosť “Secure by desing“ prístupu
  • skúsenosti s penetračnými a vulnerability testami
  • skúsenosti s účasťou na  IT auditoch
  • skúsenosti s produktami od Fortinet, McAfee, Acronis a Microsoft

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4492412  Datum zveřejnění: 2.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac