Vývoj špeciálnych strojov - Inžinier mechanickej konštrukcie

SCHAEFFLER

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto, Slovensko
1 500 - 2 000 EUR/mesiackonečná ponuka záleží od praxe a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Tvorba a vyhodnocovanie koncepcií pre konštrukčnú realizáciu strojov, nástrojov
  • Tvorba 3D modelov strojov a nástrojov, ako aj ich zostáv a jednotlivých dielov
  • Príležitostná tvorba štandardných a predpisov vyhovujúcich technických výkresov v 2D odvodením 3D modelov, jednotlivých dielov / výrobných a montážnych výkresov
  • Tvorba analýzy rizík, FMEA, časového diagramu cyklu, ako aj ďalších dokumentov strojárskej konštrukcie, podľa platných noriem a zákonov
  • Vedenie a zaznamenávanie postupu o vlastnej práci v projektoch
  • Podpora montáže a výroby
  • Podpora pre predaj (fáza ponuky) a riadenie projektu
  • Pravidelné služobné cesty do Nemecka

  • 13./14. plat
  • Jazykový príplatok
  • Odmeňovanie za zlepšovacie návrhy
  • Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  • Príspevok na jazykové vzdelávanie
  • Zaujímavý sociálny program
  • Stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
  • Kompletný program zaškolenia
  • Sebarealizácia na zodpovednej pozícii s možnosťou odborného a profesijného rastu
  • 37,5 hod. pracovný týždeň; pružná pracovná doba s možnosťou využitia home office
  • Relokačný príspevok počas 1. roka

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, konštrukcia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

  • Vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa strojníckej fakulty (Strojný inžinier) v oblasti konštrukcie a tvorby technickej dokumentácie
  • Prax v strojárstve, ideálne doplnená niekoľkoročnou prácou vo vývojových projektoch
  • Skúsenosti s 3D CAD systémami, ideálne "Autodesk Inventor"
  • Skúsenosti s bežným PDM systémom, ideálne "Pro.File"
  • Znalosť ERP aplikácií, ďalších nástrojov v dizajne a PM (napr. FMEA, analýza rizík)
  • Schopnosť pracovať v prostredí automobilového sveta charakterizovanom procesmi a postupmi
  • Znalosť Nemeckého jazyka podmienkou
  • Tímový, samostatný a motivovaný spôsob práce
  • Schopnosť samostatne riešiť problémy
  • Ochota vzdelávať sa
  • Ochota cestovať

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4492426  Datum zveřejnění: 2.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac