Vývoj špeciálnych strojov - Špecialista pre ergonómiu

SCHAEFFLER

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Posudzovanie ergonómie výrobných zariadení a podpora vývoja mechanickej konštrukcie špeciálnych strojov, montážnej, skúšobnej, manipulačnej a výrobnej techniky pre skupinu Schaeffler a pre externých zákazníkov s cieľom, aby dodávané zariadenia plnili všetky technické, ekonomické a kvalitatívne požiadavky.

  • Posudzovanie konceptov strojných zariadení z pohľadu ergonómie
  • Vypracovanie ergonomických analýz vo fáze ponuky a konštrukcie
  • Vytváranie technickej dokumentácie (výkresy, skice....) z daných návrhov v súlade so štandardami, funkčnosťou a vyrobiteľnosťou
  • Vytváranie montážnych výkresov a kusovníkov. Kontrola a uvoľňovanie výrobných výkresov.
  • Rozpis a príprava kusovníkov
  • Revidovanie existujúcej výkresovej dokumentácie a kusovníkov
  • Výber dodávateľov nakupovaných mechanických komponentov
  • Spolupráca s oddeleniami Vývoja špeciálnych strojov
  • Komunikácia s oddelením v materskej spoločnosti v Nemecku

  • 13./14. plat
  • jazykový príplatok
  • odmeňovanie za zlepšovacie návrhy
  • príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  • príspevok na jazykové vzdelávanie
  • zaujímavý sociálny program
  • stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
  • kompletný program zaškolenia
  • sebarealizácia na zodpovednej pozícii s možnosťou odborného a profesijného rastu
  • 37,5 hod. pracovný týždeň; pružná pracovná doba s možnosťou využitia home office
  • príspevok na relokáciu počas 1. roka

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Vysokoškolské vzdelanie v odbore strojárstvo
  • Skúsenosti z posudzovaním ergonómie sú výhodou
  • Skúsenosti v oblasti mechanickej konštrukcie sú výhodou
  • pochopenie a znalosť výrobných procesov
  • Znalosť PTC Creo Parametric
  • Znalosť technických výkresov
  • Ochota ďalej sa vzdelávať
  • Znalosť Anglického alebo Nemeckého jazyka
  • MS Office
  • Schopnosť pracovať v prostredí charakterizovanom procesmi a postupmi
  • Cieľový a tímový, samostatný a motivovaný spôsob práce
  • Byť asertívny a komunikatívny

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4492436  Datum zveřejnění: 2.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac