Nákupca v oblasti prototypov

SCHAEFFLER

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Od 1 200 EUR/mesiacvýška nástupnej mzdy závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • aktívne vyhľadávanie a budovanie dodávateľskej siete pre prototypovú (zákazkovú) výrobu
  • rokovania o cenových a dodacích podmienkach
  • podpora pri eskalácii dodávok materiálu
  • riešenie krokov pri zakladaní dodávateľov do systémovej databázy
  • pracovné cesty k dodávateľom

  • 13./14. plat
  • Jazykový príplatok
  • Odmeňovanie za zlepšovacie návrhy
  • Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  • Príspevok na jazykové vzdelávanie
  • Zaujímavý sociálny program
  • Stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
  • Kompletný program zaškolenia
  • Sebarealizácia na zodpovednej pozícii s možnosťou odborného a profesijného rastu
  • 37,5 hod. pracovný týždeň; pružná pracovná doba s možnosťou využitia home office

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

  • SŠ/VŠ v odbore podniková ekonómia, obchod prípadne tiež technického zamerania
  • anglický jazyk alebo nemecký jazyk na komunikačnej úrovni (slovom aj písmom)
  • odborná prax v oblasti nákupu vítaná, príp. prax v oblasti dispozície s komunikáciou s dodávateľom
  • časová flexibilita
  • dobré komunikačné schopnosti

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4492438  Datum zveřejnění: 2.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac