Можливість для людей з України

Zabezpečenie kvality pre oblasť E-mobility

SCHAEFFLER

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto, Slovensko
1 400 - 1 700 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce je zabezpečenie systému kvality vo výrobe v oblasti E-mobility (montáž elektromotora) v nadväznosti na tieto procesy:

  • zabezpečovanie a sledovanie cieľov kvality v rámci výroby elektromotora
  • dohlaď nad systémom kvality z pohľadu riadenia dokumentácie, zabezpečenia procesu, kontroly, merania a spätnej sledovanosti
  • denné monitorovanie a reportovanie procesu, podieľanie sa na analýze v rámci demontažného procesu
  • riešenie zákazníckych reklamácii, spolupráca pri riešení reklamácii voči dodávateľom po metodickej  stránke
  • komunikácia medzi E-mobility závodmi v nadväznosti na tému zabezpečenia procesu výroby elektromotora a systému kvality podľa požiadaviek zákazníka

  • 13./14. plat
  • Jazykový príplatok
  • Odmeňovanie za zlepšovacie návrhy
  • Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  • Príspevok na jazykové vzdelávanie
  • Zaujímavý sociálny program
  • Stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
  • Kompletný program zaškolenia
  • Sebarealizácia na zodpovednej pozícii s možnosťou odborného a profesijného rastu
  • 37,5 hod. pracovný týždeň; pružná pracovná doba s možnosťou využitia home office
  • Relokačný príspevok počas 1. roka

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti elektrotechniky, mechatroniky, strojárstva

Počet rokov praxe

1

  • SŠ s maturitou v oblasti elektrotechniky, mechatroniky, strojárstva
  • VŠ II. stupňa v oblasti mechatroniky a elektrotechniky výhodou
  • prax v obore min 2 roky
  • znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni (slovom i písmom)
  • analytické myslenie, schopnosť samostatnej práce, štatistika
  • znalosti v oblasti výroby ozubených kolies výhodou
  • základné skúsenosti s analýzou meraní a štatistickým vyhodnocovaním

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4493201  Datum zveřejnění: 3.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac