Technik údržby elektrikár

SCHAEFFLER

Miesto práce
Skalica, Slovensko
Termín nástupu
2023-02-01
Od 1 350 EUR/mesiacod 1350 € brutto (seniorita kandidáta bude zohľadnená v ponuke, mzda je zložená zo základnej mzdy, prémii, zmenových a ostatných príplatkov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovedá za vykonávanie údržbársko-opravárenských prác
  • Zodpovednosť za vykonávanie dennej údržby a opráv podľa daných príkazov a predpisov, resp. pokynov vedúceho tímu údržby
  • Zodpovednosť za dodržiavanie pracovnej disciplíny a bezpečnosti práce
  • Upozorniť nadriadeného na zistené nedostatky v starostlivosti o strojné zariadenia

  • nástupná mzda  od 1 200€ brutto
  • stabilné zamestnanie 13. a 14. plat
  • bonus za hospodárske výsledky
  • doplnkové dôchodkové sporenie do výšky 3%
  • každoročná valorizácia miezd a prehodnocovanie príplatkov
  • zaujímavý sociálny program (dotácia stravy nad rámec legislatívy, športové aktivity,
  • vitamíny, masáže, zdravotná starostlivosť,...)
  • závodná reštaurácia, autobusová zastávka priamo pred firmou
  • ďalšie príplatky a finančné bonusy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

  • SOU v elektrotechnickom odbore
  • Vyhl. 508/2009  Z.z., § 21 podmienkou
  • Vyhl. 508/2009  Z.z., § 22,23,24 výhodou
  • prax v údržbe strojov vítaná
  • vodičský preukaz sk. B
  • MS Office
  • práca v 3 zmennej prevádzke

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4506702  Datum zveřejnění: 24.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac