Inž. plánovania kvality na výrobnej jednotky

SCHAEFFLER

Miesto práce
Skalica, Slovensko
Termín nástupu
2023-03-01
Od 1 390 EUR/mesiacod 1390 €/mesiac, výška mzdy závisí od seniority kandidáta, (mzdu tvorí základná hodinová mzda + 25% prémie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vytvára, spravuje, aktualizuje a uvoľňuje skúšobné plány, kontrolné plány, Fowcharty na základe zákazníckych požiadaviek a výkresov.
  • Navrhuje typ a spôsob meracej techniky pri produkte a frekvenciu skúšok.
  • Zabezpečuje školenie a informovanosť ostatných pracovníkov z tém zabezpečenia kvality
  • Vykonáva audity podľa plánu auditov.
  • Spolupôsobí pri tvorbe a realizácii projektov neustáleho zlepšovania kvality a uplatňovaní nástrojov FFQ.

  • stabilné zamestnanie,13. a 14. plat,
  • doplnkové dôchodkové sporenie do výšky 3%
  • bonus za hospodárske výsledky,
  • každoročná valorizácia miezd,
  • príspevok na bývanie, cestovné
  • zaujímavý sociálny program (dotácia stravy nad rámec legislatívy, športové aktivity,
  • vitamíny, masáže, zdravotná starostlivosť,...)
  • závodná reštaurácia, autobusová zastávka priamo pred firmou
  • ďalšie príplatky a finančné bonusy
  • odmena za zlepšovacie návrhy
  • kariérny postup, Home-office
  • jazykový príplatok, jazykové kurzy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

strojárska výroba

Počet rokov praxe

1

  • Stredoškolské s maturitou (v technickej oblasti)
  • Prax v odbore kvality výhodou.
  • Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni
  • MS Office
  • Schopnosť kritického myslenia a riešenia problémov
  • Komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť
  • Práca v tíme

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4506703  Datum zveřejnění: 24.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 390 EUR/mesiac