Konštruktér strojov a zariadení

SCHAEFFLER

Miesto práce
Skalica, Slovensko
1 390 EUR/mesiacod 1 390 €/mesiac, výška mzdy závisí od seniority kandidáta, (mzdu tvorí základná hodinová mzda + 25% prémie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Projektovanie systémov automatizácie, mechanických, pneumatických a hydraulických systémov
  • Vytváranie manuálov, kusovníkov a projektovanie súčastí strojov a zariadení v spolupráci s elektrickou konštrukciou
  • Podpora tvorby koncepcie celkového usporiadania zariadenia a vytváranie procesov automatizácie
  • Podpora pri kontrole technickej dokumentácie v technických riešeniach vytvorených od externých firiem
  • Vykonávanie prebierok strojov a ich správnosť podľa Schaeffler noriem
  • Dodržiavanie požiadavkových listov stanovených pri návrhu stroja a zariadenia
  • Podiel na tvorbe unifikácie strojov, zariadení prípadne náradia
  • Zodpovednosť za dodržiavanie nákladov projektu, v rámci technického riešenia konštrukcie

  • samostatnosť, flexibilita
  • stabilné zamestnanie,13. a 14. plat,
  • doplnkové dôchodkové sporenie do výšky 3%
  • bonus za hospodárske výsledky,
  • každoročná valorizácia miezd,
  • príspevok na bývanie, cestovné
  • zaujímavý sociálny program (dotácia stravy nad rámec legislatívy, športové aktivity,
  • vitamíny, masáže, zdravotná starostlivosť,...)
  • závodná reštaurácia, autobusová zastávka priamo pred firmou
  • ďalšie príplatky a finančné bonusy
  • odmena za zlepšovacie návrhy
  • kariérny postup, Home-office
  • jazykový príplatok, jazykové kurzy

Informácie o výberovom konaní

fakulta konštruovania výhodou, príp. strojárske vzdelanie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

strojárska výroba, konštrukcia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Ukončené VŠ vzdelanie II. stupňa v odbore strojárstvo príp. fakulta konštruovania výhodou
  • znalosť anglického / nemeckého jazyka na úrovni B1
  • SAP – Základy
  • AutoCAD – Pokročilý
  • Pro/ENGINEER - Pokročilý
    MS office
  • Znalosti z oblasti pneumatiky a hydrauliky
  • Znalosti z oblasti technológie výroby
  • Samostatnosť, flexibilita

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4506704  Datum zveřejnění: 24.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 390 EUR/mesiac