Špecialista projektového manažmentu v oblasti termiky

SCHAEFFLER

Miesto práce
Skalica, Slovensko
Termín nástupu
2023-02-01
1 600 EUR/mesiacod 1600 €/mesiac, výška mzdy závisí od seniority kandidáta, (mzdu tvorí základná hodinová mzda, osobné ohodnotenie + 25% prémie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce
  • Samostatné vedenie štandardných projektov menšieho rozsahu s podporou projektového manažéra seniora
  • Plánovanie projektov, vytváranie štruktúry projektov
  • Definovanie úloh pre členov tímu (work package)
  • Koordinovanie projektov a realizácia stretnutí projektového tímu
  • Analýza kritickej cesty, rizík a opatrení v rámci projektov
  • Eskalovanie problémov projektov v rámci eskalačného plánu
  • Riadenie a správa projektových podkladov a dokumentov vzhľadom na požadovaný obsah a formality
  • Identifikovanie a navrhovanie opatrení na riešenie odchýlok a problémov v rámci projektov
  • Pravidelné reportovanie statusu projektov (čas, náklady, kvalita) a jeho pokroku/ stupňa zrelosti, v prípade potreby navrhovanie úpravy alebo zmeny projektových cieľov
  • vyhodnotenie projektov a reflektovanie ich cieľov s projektovým tímom a sponzormi projektov
Vaša kvalifikácia
  • Ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v obore termomechanika, termodynamika, energetických strojov alebo ekvivalent
  • Odborná stáž / prax v obore min 2 roky
  • Znalosti z oblasti energetických strojov, tepelných čerpadiel, vykurovacích zariadení, chladiacich zariadení, klimatizácií, vzduchotechniky
  • Znalosť cudzieho jazyka AJ/NJ na komunikatívnej úrovni
  • Analytické myslenie, schopnosť samostatnej práce, štatistika
  • Práca s MS Office, počítačové zručnosti
Ponúkaná mzda

od 1650 €/mesiac, výška mzdy závisí od seniority kandidáta, (mzdu tvorí základná hodinová mzda, osobné ohodnotenie a 25% prémie)

Ponúkané benefity
  • stabilné zamestnanie,13. a 14. plat,
  • doplnkové dôchodkové sporenie do výšky 3%
  • bonus za hospodárske výsledky,
  • každoročná valorizácia miezd,
  • príspevok na bývanie, cestovné
  • zaujímavý sociálny program (dotácia stravy nad rámec legislatívy, športové aktivity,
  • vitamíny, masáže, zdravotná starostlivosť,...)
  • závodná reštaurácia, autobusová zastávka priamo pred firmou
  • ďalšie príplatky a finančné bonusy
  • odmena za zlepšovacie návrhy
  • kariérny postup, Home-office
  • jazykový príplatok, jazykové kurzy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

termomechanika, termodynamika, energetických strojov alebo ekvivalent

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

termomechanika, termodynamika, manažment energetických strojov

Počet rokov praxe

2

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4506705  Datum zveřejnění: 24.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac