Technik kvality

SCHAEFFLER

Miesto práce
Skalica, Slovensko
Termín nástupu
2023-03-01
1 200 EUR/mesiacod 1 200 €/mesiac, seniorita kandidáta bude zohľadnená v ponuke. Mzdu tvorí hodinová mzda +30% prémie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vyvíja aktivity na neustále zvyšovanie stability výrobného procesu uplatňovaním princípov FFQ s cieľom dosiahnutia nulovej chyby
  • vykonáva audit pracoviska
  • podieľa sa na zadefinovaní a plnení opatrení z auditu procesu, systému a zákazníckych návštev
  • aktívne sa podieľa na spracovaní reklamácií, FMEA, projektov (ku zmene a optimalizácii procesov)  APQP, technologických skúšok
  • je spoluzodpovedný za školenie výrobného personálu v oblasti kvality
  • riad a zabezpečuje chod segmentu po stránke zabezpečovania kvality (riešenie operatívnych problémov, daily walk, chybové stoly, vizualizácia výsledkov kvality, sklad zablokovanej produkcie)
  • zodpovedá za zabezpečovanie potrebnej meracej techniky na segmente
  • pozícia je na zástup zamestnanca, uvoľnený na výkon verejnej funkcie

  • stabilné zamestnanie
  • 13. a 14. plat
  • ďalšie príplatky a finančné bonusy
  • doplnkové dôchodkové sporenie 3%
  • každoročná valorizácia miezd a prehodnocovanie príplatkov
  • odmena za zlepšovacie návrhy
  • zaujímavý sociálny program
  • kariérny postup
  • jazykový príplatok, jazykové kurzy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

strojárska výroba, kvalita produktu

  • stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • prax v odbore kvality výhodou
  • SAP - výhodou, MS - office
  • schopnosť kritického myslenia a riešenia problémov
  • komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť
  • práca v tíme
  • práca na jednu zmenu

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4506986  Datum zveřejnění: 24.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac