Technik chemického laboratória

SCHAEFFLER

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • pravidelná kontrola chemických produktov v zariadeniach podľa kontrolného plánu
  • kontrola čistoty dielov (komponenty, ložiská), čistoty médií v prevádzkových zariadeniach
  • kontrola chladiacich vodných systémov v IWK
  • kontrola galvanických kúpeľov
  • príprava chemických roztokov pre prácu v chemickom laboratóriu
  • dodržanie eskalačného modelu pri výsledkoch mimo zásahových hraníc
  • hospodárne využívanie pracovnej doby
  • pravidelná kontrola hrúbky galvanizačnej vrstvy
  • zabezpečenie značenia a spätnej sledovateľnosti v rámci chemického laboratória
  • kontrola odpadových vôd z technologických zariadení
  • odber vzoriek, ich posudzovanie a uvoľňovanie z kvalitatívneho hľadiska
  • pravidelná údržba a kalibrácia prístrojov na pracovisku
  • práca v dvojzmennej prevádzke

  • 13. / 14. plat
  •  odmeňovanie za zlepšovacie návrhy
  •  príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  •  zaujímavý sociálny program
  •  stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
  •  kompletný program zaškolenia

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

  • vzdelanie chemického zamerania, alebo blízke chemickému zameraniu
  • technické znalosti: znalosť práce s laboratórnymi prístrojmi, odborná znalosť chemických analýz výhodou
  • flexibilita
  • jednanie s ľuďmi
  • organizačné schopnosti
  • požadovaná mobilita: zaškolenia v súvislosti s rozširovaním kvalifikácie
  • anglický alebo nemecký jazyk na úrovni B1
  • schopnosť sa učiť nové veci, samostatnosť

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4529247  Datum zveřejnění: 28.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac