Manažér systémových testov pre mechatronické aktuátory

SCHAEFFLER

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto, Slovensko
2 000 - 2 500 EUR/mesiacvýška nástupnej mzdy závisí od skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • manažment tímu inžinierov zodpovedných za systémové skúšky mechatronických aktuátorov
  • vývoj a/alebo implementácia celkovej stratégie testovania a zosúladenie s nižšou úrovňou integrácie, vrátane softvéru, elektroniky a mechaniky
  • zodpovednosť za plánovanie rozpočtu, načasovanie a kvalitu testovacích činností, vrátane verifikačných plánov a pokrytia skúšok
  • manažment systémovej integrácie (HW/SW), funkčných, environmentálnych a únavových skúšok
  • priame reportovanie projektovému manažérovi a pravidelná komunikácia s internými a externými zákazníkmi

  • 13./14. plat
  • jazykový príplatok
  • odmeňovanie za zlepšovacie návrhy
  • príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  • príspevok na jazykové vzdelávanie
  • zaujímavý sociálny program
  • stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
  • kompletný program zaškolenia
  • sebarealizácia na zodpovednej pozícii s možnosťou odborného a profesijného rastu
  • 37,5 hod. pracovný týždeň; pružná pracovná doba s možnosťou využitia home office
  • príspevok na presťahovanie počas 1. roka

Informácie o výberovom konaní

Svoje CV zasielajte v slovenskom i anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechatronika, elektrotechnika, automobilová technológia alebo iný príbuzný odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • VŠ II. Stupňa v odbore mechatronika, elektrotechnika, automobilová technológia alebo iný príbuzný odbor
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (slovom i písmom)
  • nemecký jazyk výhodou
  • skúsenosti s testovaním mechatronických systémov, najlepšie v automobilovom priemysle
  • znalosť vývojových fáz komplexných mechatronických systémov (napr. V-model)
  • skúsenosti s nástrojmi na riadenie vývoj produktov (napr. Windchill RV&S, IBM Doors)
  • znalosť štandardných automobilových noriem (napr. ASpice, ISO 26262)
  • nezávislý a štruktúrovaný spôsob práce, asertivita, ako aj veľmi dobré komunikačné zručnosti a interkultúrna citlivosť
  • analytické a systémové myslenie, dobré organizačné schopnosti

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4530347  Datum zveřejnění: 2.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac