Špecialista bezpečnosti IT a OT systémov

SCHAEFFLER

Miesto práce
Skalica, Slovensko
1 600 EUR/mesiacod 1 600€ brutto /mesiac (výška ponúkanej mzdy závisí od odbornosti a seniority kandidáta )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Definuje a zabezpečuje presadenie kyberbezpečnostných programov a opatrení v oblasti OT pre podnik
  • Navrhuje a presadzuje usmernenia v oblasti OT bezpečnosti v spolupráci s centrálnym Schaeffler tímom
  • Preveruje stav OT v podniku z pohľadu IT/OT hrozieb, navrhuje a presadzuje nápravné opatrenia
  • Spolupracuje s IT tímom v podniku pri presadzovaní opatrení
  • Podporuje/zodpovedá za správu produkčnej siete
  • Zvyšuje povedomie o IT/OT prvkoch v podniku

  • stabilné zamestnanie,13. a 14. plat
  • doplnkové dôchodkové sporenie do výšky 3%
  • bonus za hospodárske výsledky
  • každoročná valorizácia miezd
  • príspevok na bývanie, cestovné
  • zaujímavý sociálny program (dotácia stravy nad rámec legislatívy, športové aktivity vitamíny,masáže, zdravotná starostlivosť,...)
  • závodná reštaurácia, autobusová zastávka priamo pred firmou
  • ďalšie príplatky a finančné bonusy
  • odmena za zlepšovacie návrhy
  • kariérny postup, Home-office
  • jazykový príplatok, jazykové kurzy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • vysokoškolské vzdelanie I./ II. stupňa, zameranie Informatika príp.  Elektronika (podobné)
  • odborná prax výhodou
  • §21 podmienkou
  • znalosť anglického jazyka na úrovni B2 podmienkou
  • flexibilnosť
  • samostatnosť
  • zmysel pre tímovú prácu

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4535292  Datum zveřejnění: 9.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac