Senior účtovník/-čka

SCHAEFFLER

Miesto práce
Skalica, Slovensko
Termín nástupu
2.5.2023
1 600 EUR/mesiacod 1600 €/mesiac, výška mzdy závisí od seniority kandidáta, (mzdu tvorí základná hodinová mzda + 25% prémie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vedenie účtovníctva - hlavná kniha podľa medzinárodných štandardov a lokálnych účtovných štandardov
  • Vykonávanie mesačnej, štvrťročnej a ročnej účtovnej závierky v zmysle účtovných štandardov (IFRS)
  • Vykonávanie ročnej účtovnej závierky podľa miestnych účtovných štandardov (GAAP)
  • Účasť na finančnom audite
  • Spolupráca na nových projektoch
  • Vykonávanie ostatných činností v rámci hlavnej knihy
  • Systém vnútornej kontroly
  • Poskytovanie podpory pre SAP Concur

  • samostatnosť, flexibilita
  • stabilné zamestnanie,13. a 14. plat,
  • doplnkové dôchodkové sporenie do výšky 3%
  • bonus za hospodárske výsledky,
  • každoročná valorizácia miezd,
  • príspevok na bývanie, cestovné
  • zaujímavý sociálny program (dotácia stravy nad rámec legislatívy, športové aktivity,
  • vitamíny, masáže, zdravotná starostlivosť,...)
  • závodná reštaurácia, autobusová zastávka priamo pred firmou
  • ďalšie príplatky a finančné bonusy
  • odmena za zlepšovacie návrhy
  • kariérny postup, Home-office
  • jazykový príplatok, jazykové kurzy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Holandský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo, ekonomika

  • VŠ vzdelanie II. stupňa ekonomického zamerania (prednostné účtovníctvo / financie alebo podobne)
  • Znalosť s medzinárodnými účtovnými štandardmi (IFRS) a lokálnymi účtovnými štandardmi (GAAP) je nutnosťou
  • Znalosť s nemeckým účtovným štandardom (HGB) - výhodou
  • Anglický alebo nemecký jazyk - min. stredne pokročilý (B2)
  • Znalosť SAP výhodou
  • Prax v oblasti financií výhodou
  • MS Office

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4538525  Datum zveřejnění: 14.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac