HR Business Partner

SCHAEFFLER

Miesto práce
Skalica, Slovensko
Termín nástupu
2023-07-01
2 500 EUR/mesiacod 2 500 € brutto /mesiac (ponúkaná mzda v závislosti od seniority a odbornosti kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • implementuje HR procesy do všetkých stupňov riadenia
  • zabezpečuje jednotnú komunikáciu, interpretáciu a realizáciu HR procesov
  • flexibilne reaguje na dianie na pridelených pracoviskách
  • podporuje riadiacich zamestnancov všetkých stupňov riadenia v účinnej realizácii HR procesov
  • komunikuje so zástupcami zamestnancov a rieši vzniknuté situácie
  • zabezpečuje proces International Transfers vzhľadom na koncernové smernice
  • dohliada na správne prideľovanie pohyblivých zložiek mzdy
  • rieši témy pracovnej disciplíny na zverených pracoviskách
  • koordinuje prípadné presuny personálu na zverených pracoviskác

  • stabilné zamestnanie,13. a 14. plat
  • doplnkové dôchodkové sporenie do výšky 3%
  • bonus za hospodárske výsledky
  • každoročná valorizácia miezd
  • príspevok na bývanie, cestovné
  • zaujímavý sociálny program (dotácia stravy nad rámec legislatívy, športové aktivity, vitamíny, masáže, zdravotná starostlivosť,...)
  • moderná závodná reštaurácia
  • autobusová zastávka priamo pred firmou
  • ďalšie príplatky a finančné bonusy
  • odmena za zlepšovacie návrhy
  • kariérny postup, Home-office

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

profesijná prax a skúsenosti z oblasti ľudských zdrojov

Počet rokov praxe

3

  • ukončené VŠ vzdelanie I., príp. II. stupňa
  • aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou, min. úroveň B2
  • znalosť práce v MS Office, SAP výhodou
  • profesijná prax a skúsenosti z oblasti ľudských zdrojov podmienkou
  • praktické skúsenosti s aplikovaním Zákonníka práce a pracovného práva podmienkou
  • komunikatívnosť, prezentačné zručnosti
  • schopnosť samostatne vyhodnotiť a riešiť vzniknuté problémy
  • zodpovednosť
  • zmysel pre tímovú prácu
  • flexibilita
  • odolnosť voči stresu

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4576746  Datum zveřejnění: 12.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac