Operátor montáže v oblasti kolesových ložísk

SCHAEFFLER

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Prevádzkuje stroje na výrobu rôznych výrobkov, podľa pridelenia.
  • Pripravuje stroje pre výrobný program pomocou nástrojov a parametrizácie podľa objednávky.
  • Vykonáva operácie pri riadení strojových / výrobných procesov.
  • Kontroluje stav výroby v rámci každej výrobnej postupnosti a v prípade odchýlok prijíma opatrenia.
  • Kontroluje hotové súčasti / komponenty, vykonáva špecifické kontroly alebo test funkčnosti.
  • Podporuje údržbu pri pravidelných prehliadkach a opravných opatreniach.

  • nástupný bonus 1000 €
  • nástup do kmeňového stavu Schaeffler Kysuce spol. s.r.o.
  • 13. / 14. plat
  • bonus za hospodárske výsledky
  • doplnkové dôchodkové sporenie do výšky 3%
  • odmena za zlepšovacie návrhy
  • každoročná valorizácia miezd
  • zaujímavý sociálny program
  • preplácanie nadčasov
  • príspevok na dopravu
  • zmluvná doprava, autobusová zastávka priamo pred firmou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • SŠ vzdelanie
  • Prax v strojárskej výrobe
  • Skúsennosti s prácou na NC strojoch

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4587199  Datum zveřejnění: 25.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac