Projektový manažér

SCHAEFFLER

Miesto práce
Skalica, Slovensko
1 730 EUR/mesiacod 1 730 EUR brutto/mesiac (výška mzdy závisí od odbornosti a seniority kandidáta )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • spravuje jeden alebo viac projektov s internými aj externými zákazníkmi
  • je oboznámený s cieľmi a obsahom projektu a vyvíja koncepty riešenia s odborníkmi na základe požiadaviek klienta
  • zabezpečuje dodanie pridelených projektov vrátane všetkých dôležitých krokov, míľnikov, brán a zdrojov
  • sleduje postup projektu z hľadiska času, nákladov, kvality (TCQ) a odvodzuje opatrenia v prípade odchýlok
  • nasmeruje a koordinuje potrebné opatrenia a zabezpečuje náležitú dokumentáciu a kontrolu projektov
  • odborne vedie členov projektového tímu a koordinuje všetkých zúčastnených externých poskytovateľov služieb a ostatné zainteresované strany

  • stabilné zamestnanie,13. a 14. plat
  • doplnkové dôchodkové sporenie do výšky 3%
  • bonus za hospodárske výsledky
  • každoročná valorizácia miezd
  • príspevok na bývanie, cestovné
  • zaujímavý sociálny program (dotácia stravy nad rámec legislatívy, športové aktivity
  • vitamíny, masáže, zdravotná starostlivosť,...)
  • moderná závodná reštaurácia
  • autobusová zastávka priamo pred firmou
  • ďalšie príplatky a finančné bonusy
  • odmena za zlepšovacie návrhy
  • kariérny postup, Home-office

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

projektové riadenie

Počet rokov praxe

2

  • vysokoškolské vzdelanie a/alebo 3 roky skúseností v danej alebo obdobnej branži
  • anglický a/alebo Nemecký jazyk na komunikačnej úrovni (B2)
  • pokročilé počitačové zručnosti (MS Office, Ms teams, SAP, Creo, Pinacle...)
  • komunikačné a prezentačné zručnosti
  • znalosti v oblasti six sigma

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4589158  Datum zveřejnění: 29.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 730 EUR/mesiac