Koordinátor vnútropodnikového účtovníctva

SCHAEFFLER

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto, Slovensko
1 300 EUR/mesiac+ 10% ročná viazaná variabilná zložka, plat závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonávanie controllingovej mesačnej uzávierky – pre rôzne účtovné okruhy,
  • administrácia kmeňových dát nákladových stredísk,
  • administrácia projektov a zákaziek,
  • založenie a ošetrovanie cyklov Verteilung / Umlage,
  • hromadný upload dát do systému,
  • ostatné úlohy vyplývajúce z aktuálnych tém nových.

stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti

flexibilný pracovný čas

aktívne využívanie cudzieho jazyka

kompletný program zaškolenia a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja

rozvíjanie jazykových znalostí formou jazykových kurzov platených zamestnávateľom

sebarealizácia na zodpovednej pozícií s možnosťou odborného a profesijného rastu

príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia

príspevok na dopravu

37,5 hod. pracovný čas

zaujímavý sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, účtovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Fakturácia - Základy
Jednoduché účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
SAP - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Ekonomika, účtovníctvo, fakturácie

Počet rokov praxe

3

  • VŠ vzdelanie 2.stupňa ekonomického zamerania
  • anglický jazyk na komunikačnej úrovni – písomne a aj ústne (min. B2), nemecký jazyk výhodou
  • znalosť SAP výhodou
  • MS Office – pokročilý
  • osobnostné predpoklady: dobré organizačné a komunikačné zručnosti, kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, tímová práca, iniciatívnosť, štruktúrovaný a prakticky orientovaný pracovný prístup
  • orientácia na cieľ
  • časová flexibilita

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4589665  Datum zveřejnění: 29.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac