Referent účtovania dlhodobého majetku

SCHAEFFLER

Miesto práce
Žilina, Slovensko
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac+ 10% ročná viazaná variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Stanovenie a zaúčtovanie odpisov
  • Údržba kmeňových údajov systému
  • Aktivácia dlhodobého hmotného majetku a vyradenie dlhodobého majetku
  • Tvorba analýz a inventúrnych zoznamov ako aj určovanie poistných hodnôt
  • Mesačné a koncoročné uzávierky - Vykonávanie pravidelných kontrol v ICS
  • Účasť na projektoch a špeciálnych témach

  • stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
  • flexibilný pracovný čas
  • aktívne využívanie cudzieho jazyka
  • kompletný program zaškolenia a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja
  • rozvíjanie jazykových znalostí formou jazykových kurzov platených zamestnávateľom
  • sebarealizácia na zodpovednej pozícií s možnosťou odborného a profesijného rastu
  • moderné pracovné prostredie v centre Žiliny
  • príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  • príspevok na dopravu
  • 37,5 hod. pracovný čas
  • zaujímavý sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo, fakturovanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

účtovanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Nemecký na komunikačnej úrovni je nevyhnutnosťou, kombinácia s iným cudzím jazykom je výhodou
  • Základná znalosť IFRS
  • Výhodou je skúsenosť s prácou s SAP
  • Analytické myslenie
  • Schopnosť samostatnej práce
  • Schopnosť práce pod tlakom
  • Dobré organizačné schopnosti
  • Flexibilita
  • Práca v tíme
  • Zmysel pre detail

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4590137  Datum zveřejnění: 30.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac