Vedúci tímu pre účtovanie dlhodobého majetku

SCHAEFFLER

Aupark Žilina, Veľká Okružná, Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
2 000 EUR/mesiac+ 15% ročná viazaná variabilná zložka, seniorita kanditáta bude zohľadnená

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vedenie tímu, celkové riadenie a koordinácia procesov v rámci oddelenia dlhodobého majetku Centra zdieľaných služieb skupiny Schaeffler (FSSC)
  •  vedenie, motivácia a koordinácia podriadených zamestnancov
  •  optimalizácia procesov a rozširovanie ponuky služieb
  •  riešenie zložitých účtovných  problémov a problémov SAP
  •  spolupráca na školeniach, ďalšom vzdelávaní a rozvíjaní zamestnancov
  •  kontakt pre interné a externé prostredie (špecializované oddelenia, audítori  a  interné audity)
  •  sledovanie termínov mesačných, ročných uzávierok a projektov
  •  vedenie porád tímu dlhodobého majetku, hodnotenie zamestnancov
  •  reporting (pravidelné mesačné reporty, iné podľa potreby)
  •  podpora a testovanie nových  projektov  a koordinácia testov nových projektov a zmien procesov

  • stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
  • flexibilný pracovný čas
  • aktívne využívanie cudzieho jazyka
  • kompletný program zaškolenia a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja
  • rozvíjanie jazykových znalostí formou jazykových kurzov platených zamestnávateľom
  • sebarealizácia na zodpovednej pozícií s možnosťou odborného a profesijného rastu
  • moderné pracovné prostredie v centre Žiliny
  • príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  • príspevok na dopravu
  • 37,5 hod. pracovný čas
  • zaujímavý sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, účtovníctvo, faktúrovanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Fakturácia - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy
SAP - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Ekonomika, účtovanie, fakturovanie

Počet rokov praxe

2

  • veľmi dobrá znalosť nemeckého jazyka , znalosť ďalšieho  cudzieho jazyka výhodou
  • pokročilé účtovnícke zručnosti v oblasti dlhodobého majetku
  • znalosť IFRS štandardov
  • prax v oblasti účtovníctva minimálne 2 roky
  • skúsenosti s vedením tímu
  • komunikačné, organizačné a prezentačné zručnosti
  • proaktivita, motivácia
  • samostatnosť v rozhodovaní

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4592722  Datum zveřejnění: 2.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac