Nastavovač montážnej linky

SCHAEFFLER

Miesto práce
Skalica, Slovensko
Termín nástupu
2023-06-19
1 380 EUR/mesiac1380 Eur/mesiac (mzdu tvorí základná hodinová mzda, osobné ohodnotenie, prémie, zmenové príplatky a iné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • nastavuje, v prípade skúseností programuje a/alebo obsluhuje stroje a montážne linky
  • zabezpečuje a podporuje uvoľnenie procesov
  • kontroluje presnosť a účinnosť v testovacích sekvenciách
  • dohliada na rozbeh strojov po prípadnom pretypovaní
  • obsluhuje stroje alebo podporuje operátorov pri obsluhe strojov
  • v prípade potreby spolupracuje s personálom údržby
  • kontroluje hotový výrobok/komponent výrobku

  • nástupný bonus 700€
  • stabilné zamestnanie 13. a 14. plat
  • bonus za hospodárske výsledky
  • doplnkové dôchodkové sporenie do výšky 3%
  • každoročná valorizácia miezd a prehodnocovanie príplatkov
  • zaujímavý sociálny program (dotácia stravy nad rámec legislatívy, športové aktivity,
  • vitamíny, masáže, zdravotná starostlivosť,...)
  • závodná reštaurácia, autobusová zastávka priamo pred firmou
  • ďalšie príplatky a finančné bonusy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

3

  • strojárske / technické vzdelanie ukončené min. výučným listom
  • znalosť čítania technických výkresov
  • prax v obsluhe sústružníckych strojov min. 2 roky
  • možnosť pracovať na 3-4 zmeny
  • manuálna zručnosť, technické myslenie
  • zodpovedný prístup, spoľahlivosť
  • zmysel pre tímovú prácu

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4593480  Datum zveřejnění: 2.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 380 EUR/mesiac