Test manažér pre elektrické pohony

SCHAEFFLER

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto, Slovensko
1 800 - 2 300 EUR/mesiacvýška nástupnej mzdy závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za test manažment elektrických pohonov, vrátane:

  • vývoj a/alebo implementácia testovacích stratégií v koordinácii s projektovým tímom, dodávateľmi a zákazníkmi
  • organizácia a technické riadenie testovacieho tímu v projekte
  • revízia požiadaviek týkajúcich sa testovania; tvorba a revízia špecifikácie skúšok, vrátane funkčných,  výkonnostných,  únavových  a environmentálnych skúšok
  • uvedenie do prevádzky a kontrola plánovaných skúšobných činností interne a u dodávateľov
  • zodpovednosť za dodržiavanie nákladov, kvality a termínov
  • správa chýb, interpretácia a prezentácia výsledkov interným a externým zákazníkom.

  • 13./14. plat
  • jazykový príplatok
  • odmeňovanie za zlepšovacie návrhy
  • príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  • príspevok na jazykové vzdelávanie
  • zaujímavý sociálny program
  • stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
  • kompletný program zaškolenia
  • sebarealizácia na zodpovednej pozícii s možnosťou odborného a profesijného rastu
  • 37,5 hod. pracovný týždeň; pružná pracovná doba s možnosťou využitia home office
  • príspevok na presťahovanie počas 1. roka

Informácie o výberovom konaní

Svoje CV zasielajte v slovenskom i anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechatronika, elektrotechnika alebo iný elektro príbuzný odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

automotive so zameraním na overovanie a validáciu mechatronických systémov

Počet rokov praxe

1

  • VŠ II stupňa v odbore mechatronika, elektrotechnika alebo iný príbuzný odbor
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (slovom i písmom)
  • nemecký jazyk výhodou
  • dobrá znalosť elektrických pohonov a ich riadenia pre automobilové aplikácie
  • skúsenosti s vývojom v automobilovom priemysle  so zameraním na  testovanie elektrických pohonných  systémov, vrátane výkonovej elektroniky
  • znalosť vývojových fáz komplexných mechatronických systémov(napr.  V-model)
  • skúsenosti s nástrojmi na riadenie vývoja produktov (napr.  Windchill RV&S, IBM Doors)
  • znalosť štandardných automobilových noriem (napr.  ASpice, ISO 26262)
  • nezávislý a štruktúrovaný spôsob práce, asertivita, ako aj veľmi dobré komunikačné zručnosti a interkultúrna citlivosť
  • analytické  a systémové  myslenie, dobré organizačné zručnosti

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4598394  Datum zveřejnění: 9.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac