TL. technológie kvality - chémia

SCHAEFFLER

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za kontrolu vstupného materiálu externých dodávateľov a vykonávanie analýz spojených s výrobným procesom
  • Analýza a vyhodnotenie čistoty produktov, nakupovaných dielov, meranie povlakov, kontrola plastov, kontrola čistoty prostredia
  • Práca v SAP
  • Zodpovednosť za proces kontroly chemických produktov v zariadeniach podľa kontrolného plánu a návodov na kontrolu, vystavenie protokolov alebo evidencia v systéme, zadanie nápravných opatrení
  • Dohliada na implementáciu, údržbu a zlepšovanie technológií, laboratórnych predpisov, inštrukcií, metód a nástrojov, vybavenia a softvéru.
  • Poskytuje technické usmernenie k správnemu výberu a aplikácii metód, nástrojov a vybavenia na kontroly a merania súvisiace s výrobkom a testovaním.
  • Práca s normami a výkresovou dokumentáciou. Vytváranie postupov podľa noriem a zákazníckych požiadaviek
  • Spolupráca pri tvorbe odborných správ
  • Vyhodnocuje výsledky a v prípade nesúladu rozhoduje o nápravných opatreniach.
  • Plánovanie nákladov a investícií pre oddelenie
  • Dodržiavanie pracovnej disciplíny, čistoty a poriadku na pracovisku
  • Počas zaškolenia v období prvého roka od nástupu do spoločnosti, práca na 2 zmeny
Kvalifikačné predpoklady
  • Vysokoškolské vzdelanie chemického zamerania
  • Odborné vedomosti a zručnosti z oblasti chémie, mikroskopie, vypracovania odborných protokolov
  • Znalosť práce s prístrojmi v chemickom laboratóriu ako SEM mikroskop, K.-F. titrátor, GC, TGA, DSC - výhodou
  • Technické myslenie a predstavivosť
  • Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
  • Cudzí jazyk - angličtina al. nemčina na komunikačnej úrovni
  • Schopnosť a ochota učiť sa nové veci
  • PC zručnosti - Microsoft Office - word, excel, outlook
Ponúkaný plat

od 1250 € brutto - výška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Ponúkané benefity
  • 13./14. plat
  • Odmeňovanie za zlepšovacie návrhy
  • Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  • Jazykové kurzy
  • Zaujímavý sociálny program
  • Stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
  • Kompletný program zaškolenia
  • Sebarealizácia na zodpovednej pozícii s možnosťou odborného a profesijného rastu
  • 37,5 hod. pracovný týždeň
  • Príspevok na presťahovanie počas 1. roka

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4748164  Datum zveřejnění: 24.1.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac