Можливість для людей з України

Systémový inžinier pre oblasť elektro/hybridných pohonov

SCHAEFFLER

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto, Slovensko
1 300 - 2 600 EUR/mesiacKonečná ponuka záleží od praxe v danej oblasti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte nadšenie pre vývoj inovatívnych systémov a komponentov pre najnovšie hybridné a elektrické autá? Chcete byť súčasťou dynamického tímu, ktorý je lídrom v automobilovom priemysle? Ak áno, máme pre vás ideálnu príležitosť!

  • Ako kľúčový člen nášho tímu budete zodpovedný za návrh a implementáciu špičkových riešení v oblasti mechatroniky, elektroniky, softvéru a strojárstva, ktoré spĺňajú a prekračujú požiadavky zákazníkov.
  • Budete mať možnosť vyhodnocovať dizajnové alternatívy a vyberať optimálne riešenia, ako aj vykonávať výpočty na simulačných modeloch na testovanie a definovanie potrebných základných parametrov komponentov.
  • Okrem práce na zaujímavých projektoch budete mať tiež príležitosť mentorovať stážistov z univerzít a spolupracovať s rôznorodým tímom odborníkov v oblastiach systémového, simulačného, mechanického a softvérového inžinierstva.
  • A vďaka možnosti cestovať a pracovať na projektoch po celom svete nebudete mať nikdy nudné chvíle.

  • 13. a 14. plat vyplácaný podľa interných predpisov
  • Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  • Príspevok na presťahovanie vyplácaný počas 1. roka
  • Bonus za hospodársky výsledok spoločnosti
  • Každoročná valorizácia miezd
  • Jazykové kurzy hradené podnikom
  • Odmeňovanie za zlepšovacie návrhy
  • Ocenenie najlepších zamestnancov
  • 37,5 hod. pracovný týždeň
  • Pružná pracovná doba s možnosťou využitia home office podľa firemných štandardov
  • Možnosť využitia nadčasov na čerpanie náhradného voľna
  • Firemná doprava z vybratých lokalít
  • Príspevok na dopravu podľa interných predpisov
  • Komplexný program zaškolenia a možnosť kariérneho rastu
  • Pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde
  • Masážne pracovisko
  • Atraktívny sociálny program (pitný režim, vitamínový program, letné tábory pre deti zamestnancov)
  • Firemné podujatia pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, mechatronika, automobilový priemysel, fyzika, automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak chcete byť úspešní v tejto roli,

  • Budete potrebovať vzdelanie alebo skúsenosti aspoň v jednom z nasledujúcich odborov: elektrotechnika, mechatronika, automatizácia, automobilový priemysel alebo fyzika.
  • Plynulá znalosť anglického jazyka je nutnosťou a znalosť nemeckého jazyka je vítaná.
  • Znalosť SW Enterprise Architect, SysML, MatLab alebo iných simulačných nástrojov je vysoko cenená.
  • Skúsenosti s vývojom a dizajnom elektrického pohonu alebo systémového inžinierstva sú tiež veľkým plusom.
  • Motivácia a spôsob myslenia sú však pre nás dôležitejšie ako predchádzajúce vedomosti alebo skúsenosti.

Ak ste analytický, proaktívny a máte systematický prístup k riešeniu problémov, radi by sme sa o vás dozvedeli. Pripojte sa k nášmu tímu a staňte sa súčasťou vzrušujúcej cesty k udržateľnej budúcnosti

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4774260  Datum zveřejnění: 1.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac