Údržbář

Schäfer - Menk s.r.o. (MPSV)

Místo práce
302, 330 02 Dýšina, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-15
Mzdové podmínky (brutto)
110 - 120 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provozní zámečníci, údržbáři (72223)

Pracoviště a kontakty

Firma:Schäfer - Menk s.r.o., IČ 61461512
Pracoviště:Schäfer - Menk s.r.o., Areál I.P.P.E., Dýšina 302, 330 02 Dýšina

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2016-11-15
Mzdové rozpětí:od 110 do 120 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt: Sudová Kristýna, tel.: 377 819 539 (8:00 - 16:00), e-mail: [email protected], nebo osobně na personálním oddělení, Dýšina 302

Požadujeme:
- vyučení v oboru, odborné technické vzdělání
- praxi z údržby a oprav obráběcích strojů výhodou
- zkušenosti s opravou, údržbou a kontrolou - svářeček, jeřábů, svařovacích hořáků, hydraulického nářadí, VZV, aj. - výhodou
- sváření elektrodou (CO2 výhodou)
Náplň práce:
- kontroly, periodické prohlídky a opravy strojů a zařízení
- spolupráce se servisními pracovníky
- drobné instalatérské práce
- vytváření nových přípojných míst, připojování strojů a zařízení
Nabízíme:
- příspěvek na stravování
- roční a věrnostní odměny
- příspěvek na dopravu a ubytování dle interní směrnice

Poslední změna:2016-11-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 11718030778

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity