Vodič MKD

Schavemaker Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Trnava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
576 € + Bonusy 150€ + 50 € + Diety

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie motorového vozidla v rámci EU. Jedná sa o prácu vodiča pre letiskovú prepravu (Aircargo). 90 % sa jazdí s BOX alebo FRIGO návesmi. Prepravy sú na stálych trasách medzi rôznymi letiskami Európy. Ide o turnusovú prácu 3+1 a 6+2. Po dohode aj iné.
Víkendové pauzy sa trávia na našej základni v NL (Beverwijk) vybavenej všetkým potrebným pre komfortné trávenie voľného času . V blízkosti sú taktiež obchody a iné možnosti trávenia voľného času. (Parky, zábavné centrá a pod.) Amsterdam do 30 min.vlakom. K dispozícii máte firemné vozidlo pre prípad potreby (nákupy a pod.)

Zaujímavé finančné ohodnotenie:
+50 € bonus truck (zahrna starostlivosť o auto, t.j.čistota auta, tech.stav, poistné udalosti...)
+ 150 € bonus person (zahrna dobrú prácu vodiča, t.j.dochvílnosť, komunikácia s dispom...)
+ loyality bonus (tzv.vernostné)
+ 100 € príplatok za dlhý turnus
Diety - 49 €
Liečebné náklady v zahraničí
Poistenie zodpovednosti za škody zam.sposobené zamestnávatelovi
3.Dôchodkový pilier
Životné poistenie
Security Training pre prácu na letiskách

Informácie o výberovom konaní

VP sk.C + E
Platné psychotesty + Zdravotná prehliadka
KKV
Tachografová karta
Výpis z registra trestov
Možnosť pracovať aj v dvojosádke

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

Vodič MKD
2

ADR výhodou
Dochvílnosť
Anglický jazyk - uroven B2

Holandská dopravno-špedičná spoločnosť pôsobiaca na trhu viac ako 50 rokov. Vlastný vozový park cca. 300 kamiónov, skladové priestory v EU cca. 60000 m2. Naša spoločnosť disponuje moderným vozových parkom (SCANIA A MERCEDES)

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Schavemaker Slovakia s.r.o.
Trnavská cesta 6
92601 Sereď
ID: 1399722   Datum zveřejnění: 21.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   576 € + Bonusy 150€ + 50 € + Diety