Zámočník

Schenker Industrie + Städtereinigungs-GmbH

Miesto práce
Niernsdorf, Hohenkammer, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
14 - 19 EUR/hod.Vianocny a dovolenkovy bonus. Na živnosť môže byť mzda aj vyššia, v závislosti od pracovných skúseností a šikovnosti zamestnanca. Plat si zamestnanec dohaduje priamo s majiteľom. Zmluva je priamo s nemeckou firmou, žiadna agentúra a pod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opravy strojov a výrobných liniek rôzneho druhu nachádzajúcich sa v našej firme(dopravníkové pásy, lisy, drviče, šneky,..)
Výroba a montáž nových liniek, úravy existujúcich liniek
Zhotovenie a výroba konštrukcií podľa požiadaviek majiteľa
zisťovanie závad a opravy rôzneho druhu týkajúce sa vyššie spomenutých strojov

Rodinná firma, Víkendy voľné(v prípade záujmu je možné pracovať v sobotu doobeda), 25dní dovolenky, Dovolenkový bonus, Vianočný bonus, poskytnutie cenovo výhodného ubytovania na Firme, Kurz nemčiny zdarma, Plat určuje majiteľ s ktorým ste denne v kontakte(žiadna agentúra a pod.), Na firme pracuje veľa slovákov.

Hľadáme skúseného zámočníka do rodinnej Firmy v nemecku, ktorá už 40r. podniká v oblasti spracovania separovaného odpadu. Hľadáme človeka, ktorý má niekoľkoročnú prax ako zámočník, mechanik a pod. a chce sa učiť nové veci. Termín nástupu je aj ihneď Nástupný plat je 14 - 19eur Brutto, alebo možnosť aj na živnosť(plat na živnosť sa dohodne s majiteľom podľa zručností). Pracuje sa štandardne od 7.00hod do 17.00hod s jednou hodinovou prestávkou. Soboty doobeda v prípade záujmu. Zmluva na 2roky, so 6mes. skúšobnou dobou. Po 2r. na neurčito. Volajte najlepšie priamo na Firmu +498137 2021. Prípadne po 17:00hod 0907992281

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Poľnohospodárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Znalosť zvárania v ochrannej atmosfére CO,
Znalosť rezania plameňom
Znalosť obsluhy VZV vozíku
Kurzy, ani štátne skúšky nie sú potrebné.
Prax niekoľko rokov ako zámočník a vyučený ako zámočník, mechanik poľnohospod. strojov, a pod.
Zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť, ochota sa učiť nové veci
férovosť a otvorenosť
Vek nie je problém ale práve výhodou, ak ste získali všeobecné vedomosti a skúsenosti v tejto oblasti
Nemecký jazyk aspoň základy je podmienkou
Uprednostňujeme životopisy v nemčine

Rodinná firma v Bavorsku 30km severne od Mníchova pôsobiaca v oblasti spracovania odpadu viac ako 40 rokov. Vo firme pracujú popri nemeckých zamestnancoch aj slováci, rusi, poliaci, rumuni, macedónci, chorváti, česi. Ubytovanie je zabezpečené priamo v areáli firmy. Odporúčam si pozrieť webovú stránku firmy http://www.schenker-umwelt.de/, ako aj firmu samotnú cez maps.google.sk - zadajte adresu Niernsdorf 7, 85411 Hohenkammer a prepnite si satelitný náhľad(vrstvu)

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3815940  Datum zveřejnění: 26.2.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 14 EUR/hod.