Reagujte bez životopisu

Vodič bágru

Schenker Industrie + Städtereinigungs-GmbH

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou, prípadne aj ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
12 EUR/hod.nástupný plat minimálne 12Eur a viac podľa šikovnosti a odborných vedomostí, o plate rozhoduje priamo majiteľ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nakladanie rôznych materiálov na dopravníkové pásy, nákladné autá a pod. Komunikácia s vodičmi nákladných áut, kolegami a majstrom na firme(min. základná znalosť nemčiny je podmienkou).

Dovolenkový bonus, Vianočný bonus, Kurz nemčiny zdarma, Firma pomôže s ubytovaním(možnosť bývať na firme 100-200eur mesačne, alebo nájsť si byt ak by ste prípadne chceli časom bývať v Nemecku aj s rodinou)
Pracovná doba je od Po - Pi 7.00 do 17.00(obed.prestávka od 12.00-13.00), v sobotu je možné robiť tiež v prípade záujmu. Na turnusy sa robiť nedá. Práca je priamo na nemeckú zmluvu - žiadna agentúra. Zdravotné-, sociálne-, dôchodkové odvody sú platené v Nemecku. Možnosť vrátenia časti zaplatených daní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

Vodič bágra
1

Spoľahlivosť, korektnosť

Rodinná firma v Bavorsku 30km severne od Mníchova pôsobiaca v oblasti spracovania odpadu viac ako 40 rokov. Vo firme pracujú popri nemeckých zamestnancoch aj slováci, rusi, poliaci, rumuni, macedónci, chorváti, česi. Ubytovanie je zabezpečené priamo v areáli firmy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Schenker Industrie- und Städtereinigungs GmbH
Niernsdorf 7
D-85411 Hohenkammer
Nemecko

Kontakt

Kontaktní osoba: Irmgard Tenk
Tel.: +4981372021
E-mail: poslat životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4053355  Datum zveřejnění: 28.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 12 EUR/hod.