Specialista tepelného zpracování kovů

SCHMOLZ + BICKENBACH s.r.o.

Místo práce
Nádražní 41, Hustopeče, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat v perspektivním oboru a vnímáte práci v nepřetržitém provozu jako výhodu? Ozvěte se mi!
Do divize tepelného zpracování hledáme nové kolegy, kteří se chtějí stát součástí našeho týmu specialistů kalení oceli.

Co vás čeká
- obsluha moderních vakuových technologií pro tepelné zpracování oceli
- příjem a expedice zakázek
- práce v prostředí vybaveném moderními technologiemi

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- adekvátní mzdové ohodnocení
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- stravenky 100Kč, roční bonusy ("13.plat"), měsíční prémie, příspěvek na penzijní/životní pojištění 500,- Kč/měs., cafeterie 4000 Kč/rok, Multisport karta, závodní stravování, firemní akce, atd.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- spolehlivost, pečlivost, zájem o dlouhodobou spolupráci v zajímavém oboru
- ochotu pracovat v 12hodinových směnách v nepřetržitém provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost SCHMOLZ+BICKENBACH s.r.o. působí jako dodavatel hutního materiálu na českém a slovenském trhu již od roku 1996, v současné době disponuje sklady v Kladně, Moravském Písku, Hustopečích u Brna a Trenčianske Stankovce (SK). SCHMOLZ+BICKENBACH s.r.o. je součástí německého koncernu SCHMOLZ+BICKENBACH AG, zahrnujícího významné evropské producenty tyčového hutního materiálu: Swiss Steel AG, DEUTSCHE EDELSTAHLWERKE GmbH a UGITECH SA. Dodávky hutního materiálu realizujeme okamžitě ze skladových zásob včetně dělení, balení, kompletace, barevného značení, hrotování, tepelného zpracování, frézování, atestace a dopravy na místo určení.
ID: 3647750  Datum zveřejnění: 18.4.2019