Reagujte bez životopisu

Stavebný výškový pracovník - Montáž v zahraničí

SCHOBELI SK s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
IHNED - DOHODOU - ASAP
Od 13 EUR/hod.Pracovná zmluva TPP so slovenskou alebo českou firmou, patriacou do skupiny Schobeligruppe SE. Životopis v Slovenskom jazyku alebo Českom jazyku. Možné reagovať aj bez životopisu, ale s motivačným listom výška mzdy je variabilná, na základe skúseností, praxe a kvalifikácie sa pohybuje vyššie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž oceľových konštrukcií pre rôzne oblasti a odvetvia ( policové systémy, regály )
Montáž a fixácia konštrukcie v rôznych výškach.
Preferujeme výškových pracovníkov/ lezcov, horolezcov.
Nekonfliktných chlapov, ktorí majú ambície.

ZAMESTNÁVATEĽ - nadnárodná stavebná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou
MIESTO VÝKONU MONTÁŽE - Nemecko, Švajčiarsko, Rakúsko, Poľsko, celá Európa
TURNUS - 4 až 6 týždňov podľa charakteru realizácie stavby
DOPRAVA - firemnými automobilmi, tankovacia firemná karta na PH
UBYTOVANIE - v apartmánoch so sociálnym zázemím, WiFi, kuchyňa, práčka, zabezpečené a hradené zamestnávateľom
PROFESNÝ RAST A ŠKOLENIA - podporujeme a zabezpečujeme nadobúdanie a obnovovanie rôznych školení, certifikátov, preukazov odbornej spôsobilosti
PRIEMYSELNÝ HOROLEZEC - zabezpečíme školenie a výcvik
OSOBNÉ OCHRANNÉ PROSTRIEDKY - firma zabezpečuje a vyžaduje ich používanie
NÁRADIE - zabezpečené firmou
FIREMNÉ AKCIE A TEAMBUILDINGY

Vhodných uchádzačov hľadáme pre naše České firmy na Českú zmluvu - TPP, patriace do holdingu Schobeligruppe SE. Vzhľadom na covid situáciu v zahraničí vyžadujeme od uchádzačov platný Covid pass!

Pre výber vhodných kandidátov prosím zasielajte svoje štruktúrované životopisy v SK alebo CZ jazyku, poprípade volajte na dolu uvedené telefónne číslo , v pracovnej dobe od 8.00- 16.00 hod.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Zámočník, zvárač, montážny pracovník, strojár, alpinista, výškové práce

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

A, B

Prax na pozícii/v oblasti

Zámočník, alebo zvárač, montážny pracovník, strojný zámočník, alpinista - lezec, výškové práce

Počet rokov praxe

2

- nemecký či anglický jazyk - výhodou
- technická zručnosť
- užívateľská zručnosť meracích prostriedkov
- čítanie technickej dokumentácie - výhodou
- kreatívne myslenie
- tímový duch
- ambicióznosť a dobrý ťah na bránu
- otvorenosť ku ďalšiemu vzdelávaniu sa
- motivačné ohodnotenie
- dobrá fyzická kondícia
- platný preukaz na práce vo výškach - výhodou
- odborná spôsobilosť na obsluhu pohyblivých pracovných plošín - výhodou
- Odborná spôsobilosť viazačov bremien - výhodou

Komplexná montážna a stavebná firma pôsobiaca na celom území Európy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4029869  Datum zveřejnění: 22.7.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 13 EUR/hod.