Reagujte bez životopisu

Montáž okien - Okenár

SCHOBELI SK s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
18.7.
15 EUR/hod.Podľa skúseností a schopností ponúkame plat od 15€ v hrubom. Výška hodinovej sadzby sa posúva smerom hore a odvíja od skúseností, jazykového vybavenia, certifikácií, osobnostných predpokladov - vedúca osobnosť atď...

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Hľadáme šikovných okenárov - montážnych pracovníkov - montážnikov okien a dverí na práce v Nemecku pre našich klientov.

- Montážne práce prebiehajú v novostavbách, ale aj v rekonštruovaných budovách.

- Jedná sa o montáž drevených ale aj plastových okien.

- Zaujímame sa o partie ale aj jednotlivcov, ktorí by so sebou priniesli skúsenosti, samostatnosť - práca podľa výkresu, a ochotu dlhodobo spolupracovať s našou firmou, nakoľko máme celoročné projekty.

- Práca je na Slovenskú zmluvu

- Firma má svoje priestory v Bratislave, kde si pracovníci môžu nechať svoje osobné vozy na oplotenom, osvietenom a kamerami sledovanom parkovisku, ktoré je priamo prepojené s vozovým parkom, náraďovňou a kanceláriou.

- Firma poskytuje služobné vozidlá s tankovacími kartami a dostatočným batožinovým priestorom na náradie a vlastnú batožinu.

- Firma poskytuje a plne hradí ubytovanie vo forme apartmánov.

- Firma poskytuje oblečenie, ochranné pomôcky, náradie. Vy nepotrebujete nič, iba skúsenosti a chuť pracovať.

- Firma môže poskytnúť ďalšie školenia a certifikáciu, ktorá by mohla posunúť zamestnancov profesne vyššie.

- Firma funguje na báze rodinného prostredia, priateľský prístup, profesionalita, ktorá tkvie v poskytovaní služieb personálom v kancelárii. Máme zvlášť človeka na ubytovanie, zvlášť na dispečing, zvlášť na organizáciu a koordináciu stavieb, personálne oddelenie atď.

Tešíme sa na každého záujemcu, ktorý sa orientuje v požadovanom odbore a prinesie nám do tímu kvalitu, charakter a ľudskosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

A, B

Prax na pozícii/v oblasti

montáž drevených a plastovných okien

Počet rokov praxe

3

Na prácu hľadáme iba skúsených ľudí s praxou , ktorí sú schopní samostatne pracovať, čo si vieme patrične oceniť finančne aj prístupom.

Komplexná montážna a stavebná firma pôsobiaca na celom území Európy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4366359  Datum zveřejnění: 27.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 15 EUR/hod.