Komplexný účtovník/účtovníčka

Schulmeister CZ, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 200 EUR/mesiac13.plat, odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné pracovné činnosti:

 Kompletné vedenie podvojného účtovníctva v súlade s platnou legislatívou SR
 Zaúčtovanie a úhrady dodávateľských faktúr za tovar a služby
 Kontrola automatického zaúčtovania bankových výpisov
 Spracovanie mesačnej uzávierky
 Spracovanie ročnej účtovnej závierky
 Vedenie pokladne
 Správa majetku spoločnosti, výpočet mesačných odpisov, ročný výpočet daňových odpisov
 Inventarizácia majetku
 Kontrola a zaúčtovanie došlých platieb, sledovanie pohľadávok a neuhradených faktúr
 Príprava podkladov pre spracovanie mzdovej agendy externou spoločnosťou
 Spracovanie daňového priznania na DPH a daň z motorových vozidiel
 Spracovanie podkladov pre koncernové výkazníctvo, pravidelných reportov do zahraničia podľa požiadaviek koncernu
 Príprava finančných plánov
 Sledovanie a implementácia zmien v oblasti daňovej a účtovnej legislatívy

Vzdelanie:
VŠ, ekonomického zamerania

Znalosti:
Anglický jazyk – min. B2, nemčina výhodou
Práca s MS Office – Excel na dobrej úrovni, znalosť kontingenčných tabuliek, účtovný program OMEGA výhodou, takisto aj skúsenosti s Oracle (nie je ale podmienkou)

Mzdové ohodnotenie: 2000-2200 EUR/mesiac
Firemné benefity
Dovolenka naviac

Požiadavky na zamestnanca

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Personální agentura
ID: 4079902  Datum zveřejnění: 12.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac