Senior Sales Manager pre Mass Market s kávou (FMCG)

Schulmeister CZ, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 200 EUR/mesiacodmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

POPIS
• implementácia a rozvoj obchodnej stratégie na dosiahnutie plánovaných cieľov
• vyhľadávanie nových zákazníkov v oblasti maloobchodných a veľkoobchodných sietí
• starostlivosť o existujúcich zákazníkov v oblasti maloobchodných a veľkoobchodných sietí
• zalistovávanie nových produktov u existujúcich zákazníkoch
• evidencia a kontrola dohodnutých promo a reklamných aktivít
• vytváranie ponúk a cenových kalkulácii
• vytváranie obchodného plánu so zameraním na akčné ponuky a predajné aktivity u existujúcich a nových zákazníkov
• evidencia, vykonávanie analýzy trhu a monitoring konkurencie
• spracovávanie predpísanej evidencie a administratívy
• reportovanie obchodných výsledkov priamemu nadriadenému, účasť na poradách

POŽADUJEME
• znalosť anglického jazyka, min. úroveň B2, znalosť nemeckého jazyka vítaná
obchodné skúsenosti z oblasti FMCG, potraviny výhodou
• silná vlastná motivácia
• komunikácia a tímová práca
• zodpovednosť, vlastná iniciatíva a flexibilita, profesionálny prístup
• organizačné a analytické schopnosti
• schopnosť strategicky myslieť
• prax na obdobnej pozícii
• výborná užívateľská znalosť MS Office

Notebook, telefon, auto, 13.plat, bonusy

Požiadavky na zamestnanca

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

Personální agentura
ID: 4079917  Datum zveřejnění: 12.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac