Prípravár/Potrubár Nemecko

Schweisser Team s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
15.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4 000 € mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava/skladanie potrubia z čierneho materiálu (kurenárske potrubia, voda, sanita a pod.) pre zvárača podľa izometrických výkresov.
Priemery DN 25-150, hrúbky 2-6 mm.

Požadujeme skúsenosti a znalosť izometrických a technických výkresov.

Celoročná, dlhodobá prácu v stabile
Ubytovanie zabezpečené a hradené
Možné zálohy
Český personál
Vhodné aj pre partie (zvárač + prípravár)

Prac.doba 10 hod.denne (po-so)
Turnusy 3-4 týždňové
Doprava vo vlastnej réžii
Splatnosť faktúry 30 dní

Pred nástupom je nutné absolvovanie pracovnej skúšky v Nemecku (Drážďany). Poskytujeme príspevok na dopravu na skúšky a diety (45€) na deň skúšky. Termíny skúšok budú priebežne v období od 11.06.-06.07.2018.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

ÜBER UNS

Unternehmen SchweisserTeam ist Service Firm (zirca bis 100 MA).
Wir haben langjährige Erfahrungen aus Einsätzen in Deutschland und Belgien.
Unsere Dienstleistungen umfassen Schweißen, Vorrichtungsbau, Rohrleitungsbau, Schlosserarbeiten, Montage und Gerüstbau.
Unsere Priorität sind die Kundenzufriedenheit und die hohe Qualität unserer Arbeiten.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SchweisserTeam s.r.o. / SchweisserTeam Maintenance
Sad SNP 8/668
010 01 Žilina
ID: 3413821   Datum zveřejnění: 7.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   4 000 € mesačne