Reagujte bez životopisu

Zvárač 141 - fm3, fm5 / Nemecko & Benelux

Schweisser Team s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Belgicko, Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
3 500 EUR/hod.20-24 živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobrý deň,

Priberáme do týmu šikovných zváračov 141, zváranie potrubia, projekty su rôzne, predvýroby, rafinerie, petrochemicky priemysel, kúrenia, taktiež aj odstávkove práce.

Práca je na dlhodobo, platové ohodnotenie individuálne podľa kvality (pracovnej skušky).
Zvaranie na RTG. skušku nieje podmienkou. Priberáme zváračov na čiern aj na nerez, prípadne aj kombinátora s 141/111.

Ponuka je taktiež vhodná aj pre partie (zvárač + prípravár), reč výhodou

Zabezpečené ubytovanie,
Splatnosti (15-30dní)
možnosť nadčasov

Informácie o výberovom konaní

+421 902 878 988

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

SchweisserTeam Group je dynamická a inovatívna firma so zameraním na priemyselné riešenia a konzultačných služieb. Sídli v modernom pracovnom prostredí, kde sa stretáva šikovný tím odborníkov so spoločnou vášňou pre presné a spoľahlivé služby v priemyselnom odvetví. Svojím prístupom k práci a neustálym zdokonaľovaním postupov sa SchweisserTeam etablovala ako líder.

O nás:
Zameranie na excelentnú kvalitu:
SchweisserTeam je synonymom pre vynikajúcu kvalitu v oblasti realizácie projektov v priemysel. Naši zvárači, potrúbari, montéri a management sú odborníci so záväzkom k precíznosti a bezpečnosti.

Inovácie a technologický pokrok:
Aktívne sledujeme najnovšie trendy v oblasti energetiky a neustále investujeme do lepších technológií a procesov. Naša firma je známa svojím pohľadom do budúcnosti a schopnosťou inovovať.

Flexibilita a individualizovaný prístup:
SchweisserTeam si zakladá na flexibilite voči potrebám klientov. Naši odborníci pracujú individuálne s každým klientom, aby sme dosiahli optimálne výsledky pre ich konkrétne požiadavky.

Špecializovaný tím profesionálov:
Náš tím tvoria ľudia s rozsiahlym skúsenostiam a odbornými znalosťami. Sú schopní riešiť komplexné projekty so zdôraznením na precíznu prácu a dodržiavanie časových plánov.

Orientácia na bezpečnosť:
Bezpečnosť je pre nás prioritou. Naši ľudia sú vyškolení na najnovšie bezpečnostné štandardy, čím zabezpečujeme ochranu nielen pre našich zamestnancov, ale aj pre klientov.

SchweisserTeam si svojim prístupom k práci a oddanosťou kvalite získava dôveru klientov a stáva sa prvou voľbou pre projekty v rôznych odvetviach priemyslu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4074581  Datum zveřejnění: 5.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 500 EUR/hod.