Elektromechanik/čka- Divize palubní elektroniky

Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o.

Místo práce
Podnikatelská 556, Běchovice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montáž vyráběných zařízení (IPG, SPEEDO, TELOC, CorRail atd.). dle výrobní dokumentace
Práce s výkresovou dokumentací, schématy zapojení a interními systémy
Pájení podsestav (osazování drobnými SMD komponenty) + základní funkční test

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci v jednosměnném provozu s možností přesčasů (není podmínkou)
Zázemí stabilní mezinárodní společnosti s významným postavením na trhu
Možnost profesního růstu
Odpovídající finanční ohodnocení
Systém firemních benefitů: stravenky, 5 týdnů dovolené, 13. mzda, příspěvek na penzijní připojištění, vzdělávání, příspěvek na dopravu, firemní akce apod.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ vzdělání technického směru (elektrotechnika)
Praxe na obdobné pozici VÝHODOU
Odborná způsobilost v elektrotechnice VÝHODOU
Obecné znalosti z oblasti elektrotechniky (materiály, měření elektrických veličin, vodiče, kabely, slaboproudá zařízení,...) vítány
Znalost práce s MS Office, ERP systém výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme úspěšná mezinárodní společnost patřící do švýcarské skupiny Sécheron Hasler Group.

Zabýváme se vývojem a výrobou komponentů pro trakční techniku a jsme celosvětovou jedničkou ve svém oboru. Naše produkty slouží k zajištění bezpečnosti při hromadné přepravě osob – chráníme životy cestujících. Spolehlivost a kvalita našich produktů je naší nejvyšší prioritou. Neustále investujeme do vývoje produktů, tak i do moderních technologií výroby. Dynamicky se rozrůstáme, budujeme nová oddělení a rozšiřujeme ta stávající v Běchovicích i v Horních Počernicích.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4325615  Datum zveřejnění: 10.5.2022