Operátor/ka lisovacího stroje

Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- manipulace s materiálem a jeho příprava pro lisování
- vkládání materiálu do stroje, usazení formy
- spuštění správného programu, nastavení parametrů a obsluha stroje
- vyjmutí hotového výrobku a jeho opracování
- manipulace s hotovými výrobky, případně dočišťovací práce
- zodpovědnost za kvalitu, vizuální kontrola

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stravenky
- 5 týdnů dovolené
- prémie
- 13. plat
- komplexní zaškolení
- a další

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- pracovní zkušenost v oblasti výroby, strojírenství, techniky
- ochota pracovat ve směnném provozu - ranní a odpolední (PO-PÁ)
- manuální zručnost, zodpovědnost, flexibilita
- fyzická zdatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme úspěšná mezinárodní společnost patřící do švýcarské skupiny Sécheron Hasler Group.

Zabýváme se vývojem a výrobou komponentů pro trakční techniku a jsme celosvětovou jedničkou ve svém oboru. Naše produkty slouží k zajištění bezpečnosti při hromadné přepravě osob – chráníme životy cestujících. Spolehlivost a kvalita našich produktů je naší nejvyšší prioritou. Neustále investujeme do vývoje produktů, tak i do moderních technologií výroby. Dynamicky se rozrůstáme, budujeme nová oddělení a rozšiřujeme ta stávající v Běchovicích i v Horních Počernicích.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3393708  Datum zveřejnění: 18.5.2018