Svářeč

Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- svařování metodami 135 (MAG), 141 (TIG) konstrukční a korozivzdorné oceli
- zkušenosti se svařováním hliníkových slitin výhodou
- sestavování podsestav svařenců
- svařování dle postupů svařování WPS a instrukcí v rámci systému kvality
- podíl na vývoji svařovacích přípravků - aktivní přístup
- odpovědnost za přesnost svařenců a kvalitu svarů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 13. plat
- stravenky
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na penzijní připojištění
- vzdělávání
- firemní akce
- a další

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

strojírenství, technické zaměření

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- svářečský průkaz (příp. evropský certifikát dle EN ISO 287-1, 9606-1, 9606-2)
- schopnost čtení výkresové dokumentace a WPS
- ochota se dále vzdělávat a zvyšovat si kvalifikaci ve svařování, pracovat v kolektivu
- spolehlivost, preciznost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme úspěšná mezinárodní společnost patřící do švýcarské skupiny Sécheron Hasler Group.

Zabýváme se vývojem a výrobou komponentů pro trakční techniku a jsme celosvětovou jedničkou ve svém oboru. Naše produkty slouží k zajištění bezpečnosti při hromadné přepravě osob – chráníme životy cestujících. Spolehlivost a kvalita našich produktů je naší nejvyšší prioritou. Neustále investujeme do vývoje produktů, tak i do moderních technologií výroby. Dynamicky se rozrůstáme, budujeme nová oddělení a rozšiřujeme ta stávající v Běchovicích i v Horních Počernicích.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3393734  Datum zveřejnění: 18.5.2018