Předák ve výrobě

SEDLBAUER , s.r.o. (MPSV)

Místo práce
111, 387 71 Číčenice, Okres Strakonice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-07
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě (31229)

Pracoviště a kontakty

Firma:SEDLBAUER , s.r.o., IČ 41601068
Pracoviště:SEDLBAUER, s.r.o., Číčenice 111, 387 71 Číčenice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-07
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příplatek za docházku
Podnikové stravování
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme zkušenosti s vedením kolektivu, organizační schopnosti, dobré komunikační schopnosti, smysl pro odpovědnost, spolehlivost a samostatnost. Základní znalost NJ, firemní loajalita a orientace na kvalitu podmínkou. Nutné je taktéž logické uvažování a časová flexibilita.

Základní náplní práce uvedené pozice je produktivní koordinace prací ve výrobě v návaznosti na zákaznické termíny dle aktuálního plánu. Počet podřízených ca. 35.

Nabízíme zvýšení základní mzdy po zkušební době dle výsledků, prémie, příplatek za docházku, závodní stravování, možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou, práci v dobrém kolektivu a čistém prostředí

Poslední změna:2016-11-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Strakonice

číslo volného místa: 11480020714

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou