IT SQL Applications Engineer

Segula Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Lozorno, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacmzda 2000€ a viac, v závislosti od Vašich schopností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za definovanie a pravidelné sledovanie operácií IT systémov bežiacich na MS SQL Database v nadnárodnej strojárskej spoločnosti
- Podpora a rozvoj reportovacieho nástroja v globálnej IT infraštruktúre a aplikáciách
- Komunikácia a koordinácia inter-site aktivít v stanovenom rozsahu

- Pravidelné prevádzkové úlohy IT
- Koordinácia aktivít s IT tímom
- Sledovanie a rozvoj skupinových smerníc IT tímu
- Reportovanie aktivít v písomnej forme (denník prevádzkových činností)

Projektový manažment :
- Riadenie pridelenej časti projektov
- Zaistenie správnej koordinácie všetkých komplexných úloh
- Plánovanie a podávanie správ o svojich činnostiach

- Príspevok na cestovanie
- Práca z domu podľa dohody
- Práca v stabilnej spoločnosti
- Participácia na zaujímavých domácich a zahraničných projektoch nielen v
automotive
- Príjemné pracovné prostredie v mladom dynamickom kolektíve
- Možnosť kariérneho rastu
- Iné bonusy

Uchádzačov prosíme poslať životopis prostredníctvom portálu Profesia alebo na e-mail: [email protected] spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Vybraní kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor do našej kancelárie v Trnave. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len záujemcov spĺňajúcich požiadavky výberového konania.
Za prejavený záujem vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL Server Management Studio (SSMS) - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Znalosť technológie MS SQL na administratorskej úrovni
- Uchádzač musí vedieť používať SQL management studio, vie riešiť operatívu databáz ako zálohovanie, kontrolu konzistentnosti a vytváranie indexov
- Skúsenosti s inštaláciou a managementom aplikácie na MS SQL sú výhodou
- Znalosť fungovania pripojenia k databáze a práca s ňou ( ľubovoľná aplikácia, či už niečo z MS portfólia (Sharepoint, Skype for Business, System center, Dynamics, atď.) alebo aplikácia tretej strany) výhodou
- Výhodou sú administrátorské znalosti siete, virtualizácie, správa serverov MS atď.

SEGULA Technologies Slovakia s.r.o. je súčasťou medzinárodnej inžinierskej skupiny SEGULA Technologies, ktorá pomáha posilňovať konkurencieschopnosť vo všetkých hlavných priemyselných odvetviach: automobilový, letecký a obranný priemysel, energetika, železničný, námornícky, farmaceutický, ropný a plynový priemysel. Pôsobíme vo viac ako 30 krajinách po celom svete s viac ako 15 000 zamestnancami. SEGULA Technologies je lídrom v špecializácií na inžiniersku oblasť, ktorý kladie dôraz na inovácie. Vykonávame rozsiahle projekty od štúdií po industrializáciu a výrobu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3971696  Datum zveřejnění: 28.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac