16 EUR/hod.

Stavebný robotník

SEKOBAU

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihned
Celková mzda (brutto)
16 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

stierkové práce, osadzanie sadrokartónu, natieracské práce, murárske prace, osádzanie plastovych okien, pokladanie dlazby, obkladacie práce, kompletné rekonstrukcie bytových a nebytových priestorov.

Informácie o mzde

Pri dobrych pracovnych vykonoch moznost zvysenia mzdy.

Pracovna pozicia je urcena pre skusenych praovníkov, nie pre absolventov, nakolko pracovne ukony vyzaduju urcite skusenosti a znalosti v danej oblasti. Ubytovanie je zabezpecene. Vsetky pripadne otazky radi zodpovieme telefonicky alebo prostrednictvom Emailu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

murárske práce a pokladanie sadrokartónu

Vodičský preukaz

B

-znalost cítania výkresov vítaná
-praca so sadrokartónom

Stavebná spolocnost SekoBau je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca spolocnost s mladym kolektivom , s moznostou financneho postupu.

Adresa spoločnosti

SekoBau
Berger Halde 55
88048 Friedrichshafen
Nemecko

ID: 3754946   Datum zveřejnění: 4.9.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   Pri dobrych pracovnych vykonoch moznost zvysenia mzdy.