Можливість для людей з України

.NET Framework Developer - Senior

SEN Systems, spol. s r.o.

Svätého Vincenta 2, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.11 - 1.12.2022
1 800 - 2 700 EUR/mesiac• Príspevok do 3. piliera dôchodkového sporenia • Výkonnostné a dovolenkové odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vývoj výkonných softvérových komponentov a aplikácii
• Analýza a implementácia definícií programov
• Prispôsobenie existujúcich aplikácií požiadavkám zákazníka
• Zavádzanie kreatívneho know-how nových softvérových technológií

• Development of powerful software components and applications
• Analysis and implementation of program definitions
• Adaptation of existing applications to customer requirements
• Introduction of creative know-how of new software technologies

Ponúkame:
• rozmanitú prácu v motivovanom a vysoko profesionálnom tíme v dynamickom prostredí
• Rozsiahla oblasť činnosti, v ktorej môžete naplno využiť svoje odhodlanie, kreativitu a know-how.
• Pozitívny tímový duch charakterizovaný otvorenosťou, plochou hierarchiou a priamou komunikáciou.
• Profesionálne prostredie v úspešnej expandujúcej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
• Sloboda realizovať vlastné nápady v oblasti svojej zodpovednosti.
• Ďalšie vzdelávanie je pre nás dôležité, preto hradíme všetky náklady na príslušné kurzy/semináre atď.
• Komplexný onboarding v Bratislave a Rakúsku, ktorý vám uľahčí začiatok vašej zaujímavej práce.
• Notebook a smartfón aj na súkromné použitie.
• Bezplatné parkovanie priamo pred našou modernou kanceláriou.
• Dobré napojenie na sieť verejnej dopravy.
• Každoročné stretnutie vývojárov s naším medzinárodným klientom so zaujímavými tímovými podujatiami.
• Nová, moderná kancelária s ergonomickým kancelárskym nábytkom a príjemnou atmosférou.
• Bezplatná káva, čaj a čerstvé ovocie pre vašu pohodu.
• Reštaurácie a kaviarne v bezprostrednej blízkosti.
• Príspevok do 3. piliera dôchodkového sporenia
• Zabezpečená pevná pozícia pre dlhodobú spoluprácu

We offer:
• diverse work in a motivated and highly professional team in a dynamic environment
• An exciting and diverse field of activity in which you can make full use of your commitment, creativity and know-how.
• Positive team spirit characterized by openness, flat hierarchy and direct communication.
• Professional environment in a successful expanding company with a long tradition.
• Freedom to implement your own ideas in the area of ​​your responsibility.
• Further education is important to us, so we cover all costs for relevant courses / seminars, etc.
• Comprehensive onboarding in Bratislava and Austria, which will make it easier for you to start your interesting work.
• Modern laptop and smartphone also for private use.
• Free parking right in front of our modern office.
• Good connection to the public transport network.
• Annual meeting of developers with our international client with interesting team events.
• New, modern office with ergonomic office furniture and a pleasant atmosphere.
• Free coffee, tea and fresh fruit for your well-being.
• Attractive restaurants and cafes in the immediate vicinity.
• Contribution to the 3rd pillar of pension savings
• Secured firm position for long-term cooperation

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

MS Visual studio - C#, Visual Basic - Pokročilý
SQL - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Programátorské zručnosti
• Dobrá znalosť slovenčiny a angličtiny v písomnom a ústnom prejave, nemčina výhodou
• Skúsenosti s prácou s databázami MS SQL, Oracle sú výhodou
• Schopnosť pracovať samostatne a v tíme

Sme IT vývojové centrum so zameraním na databázy, vývoj responzívných webových aplikácií a vývoj dlhodobo podporovaných front-end a back-end aplikácií.

Sen Systems je členom medzinárodnej Latschbacher skupiny. Začiatok spolupráce s Latschbacher môžeme datovať do roku 1996. V súčasnosti je naša spoločnosť hlavným vývojárom informačných a komunikačných technológií WinforstPro(tm) od Latschbacher. Latschbacher je lídrom v distribúcii informačných technológií a logistických riešení pre drevospracujúce a lesnícke spoločnosti v západnej Európe.

Hlavným cieľom nami ponúkaných služieb je ich spoľahlivosť, ktorá umožňuje našim klientom dosahovať špičkové výsledky vo svojom odbore.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4300871  Datum zveřejnění: 18.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac