Pomocný kuchař

SeneCura SeniorCentrum Klamovka s.r.o.

Místo práce
Jinonická 1317/1, Košíře, Praha 5, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
18 000 - 19 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete nepostradatelným členem týmu a pomáhat kuchaři a šéfkuchaři při různých činnostech
Motivace je pro nás víc než vaše praxe – rádi vás zaučíme
Budete mít kolem sebe tým, na který se můžete spolehnout
Profesionální kolektiv a podpůrné prostředí

Zaměstnanecké výhody, benefity

· Příplatky za práci přesčas a o víkendu ve výši 25 %
· Veškerá mzda včetně odměn a všech příplatků je posílána pravidelně na účet
· Finanční bonusy za odpracované roky ve firmě
· Poukázky na volný čas, kulturu a zdraví (2 400 Kč/rok)
· Zaměstnanecké oblečení včetně zajištění praní
· Dotované stravování
· Zvýhodněné tarify v rámci O2 Family
· Slevovou kartu do lékáren Benu

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

gastronomie

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SeneCura SeniorCentrum Klamovka v Praze Vám nabízí sociální služby Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem(zaměřený na péči o seniory trpící Alzheimerovou chorobu či jinou formou stařecké demence). Svým klientům zajišťujeme péči 24 hodin 7 dní v týdnu. Kromě zdravotní, ošetřovatelské a sociální péče zde naleznete širokou škálu doplňkových služeb i bohatý výběr volnočasových aktivit.

Naším mottem je: „Život pokračuje s námi“, a abychom tuto filozofii naplnili, stavíme člověka s jeho individualitou, přáními a potřebami do středu našeho zájmu. Vynakládáme veškeré úsilí, aby se klienti v našich SeniorCentrech cítili jako doma. Profesní znalosti a empatie našich zaměstnanců spolu s prvotřídním vybavením Vám zaručují tu nejlepší možnou péči.

Pokud potřebujete jakoukoliv radu či pomoc v otázce péče o seniory nebo máte dotazy ohledně umístění v našem domově, prosíme, kontaktujte naše sociální pracovníky.
Jsme tu pro Vás!
ID: 3924984  Datum zveřejnění: 16.6.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 18 000 Kč/měsíc